Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra összejövés lesz a vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejövés lesz a vége vagy megmaradunk csak barátnak?

Figyelt kérdés

3évig legjobb barátok voltunk a volt barátommal.Az elejétől kezdve mindig is tetszettünk egymásnak.


Januárban összejöttünk,előtte kb 3-4 hónapot udvarolt,teljesen oda volt értem..De a dolgok nem jöttek össze úgy,ahogy gondoltuk,ezért 2 hónap után kidobott szokásos sablondumákkal.Mondta,hogy attól maradjunk jóban,meg barátok.


Ez volt márciusban. Már 3 hónapja nem beszéltünk semmit,nekem így sokkal könnyebb volt elfelejteni,hogy nem maradtunk beszélőviszonyban. De a héten elkezdtünk újra kicsit ˝közeledni˝ egymás felé,például,ha egy társaságban vagyunk,akkor már mondunk egymásnak valamit,meg röhögünk együtt.


Szerintetek,ha mondjuk nyáron együtt leszünk táborban meg bulikban,meg szeptembertől újra suli(osztálytársak is vagyunk,szóval elkerülni nem is tudom),akkor lehetünk újra barátok?

Ha igen,akkor újra szövődhetnek érzéseink vagy ez csak rajtunk múlik?


Előre is köszi a segítségedet. :)

16L


2014. jún. 15. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

vagy ez csak rajtunk múlik?


ki máson múlna????????

2014. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!