Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miėrt botlok bele folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miėrt botlok bele folyton a melegekbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, de folyton rámhajtanak... uristen

Miėrt? a külsöm miatt lehet?

Nem vagyok ratyis pedig.


2014. jún. 15. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van kedved ismerkedni, ba.. ööö beszélgetni?

46F

2014. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Voyager24 válasza:
Nem azért környékeznek meg mert melegnek nézel ki hanem mert biztos helyes jóképű srác vagy és úgy vannak vele hátha... Sok meleg srác van úgy hogy mindig heteró srácba zúg bele mert a tiltott gyümölcs mindig édesebb :D
2014. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes környéken élhetsz, mert habár én meleg vagyok, de én még egyetlen egy melegbe sem botlottam bele, főleg nem olyanba, aki rám hajtott volna.
2014. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!