Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha együtt alszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha együtt alszotok a párotokkal mindig van szex?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amikor alszunk akkor nincs szex .
2014. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha alszunk, akkor alszunk. Szeretkezni csak ébren szoktunk.
2014. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs naponta (együtt élünk)
2014. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak előtte, jobb esetben utána is. De alvás közben nálunk sincs :)
2014. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak jártunk mindig volt, mióta együtt élünk nem minden este.
2014. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a havim, akkor nincs szex. Csak én használom a számat.
2014. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi házasok vagyunk, és beálltunk heti 3-4-re, több gyerekünk van, dolgozni is járunk, erőnk se lenne, meg néha engem ugy kifárasztanak a gyerekek, nagyszülők, anyos stb.. kedvem sincs, tehát attól még hogy egy ágyban alszunk nincs mindig szex.
2014. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze, ha a lehetőségek adottak, akkor igen. De nálunk pl. nem, mert nagyon vékonyak a falak, és nagyon áthallatszana. Lehet hülyének nézni emiatt, de azért mégis. Az ágy is nagyon nyikorog. Szóval, amikor nálunk vagyunk, akkor csak akkor van szex, ha nincs itthon senki rajtunk kívül. Náluk más a helyzet. Náluk este is tudunk szeretkezni, még ha otthon vannak mások, akkor is.


Viszont most volt először olyan, hogy azt mondtam neki, hogy nem akarok semmit, mert nagyon fáradt vagyok. Olyan hülyén éreztem magam. Nyűgös voltam, minden bajom volt, semmi sem volt elég jó. Pedig egyébként egy kis simogatás, orál ilyesmi akkor is van, ha pl. nálunk vagyunk. Most semmi nem volt. De végül nagyon rossz volt, nem bírtam aludni se. Felébresztettem. Aztán csak volt egy kis petting.:)

2014. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs, szerencsére vagyunk annyira intelligensek, hogy nem ez a kapcsolatunk alappillére!
2014. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Minden nap együtt alszunk de nem. Van h másnap tul korán kell kelni v fáradtak vagyunk aznap stb :)
2014. jún. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!