Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kitartottság? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kitartottság? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom és az én fizetésem között elég nagy a különbség. Én nem engedhetek meg egy olyan hetet magamnak azokon a helyeken, ahol ő nyaralni akar. Benne nem merült fel, hogy én fizessek bármit is, mert elakar vinni. Nekem ez olyan élősködősnek tűnik és nem tudom, hogy mivel viszonozhatnám az efféle lépéseit. Van köztünk 4 év ami pont arra elég, hogy én (21) kezdem tapasztalni az életet, ő (25) meg már benne van. Nem tudom, hogy mi tegyek, őt nem akarom megfosztani a nyaralás élvezetétől, de magamat sem akarok kellemetlen helyzetbe hozni.
2014. jún. 16. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nem hozod magad kellemetlen helyzetbe, hiszen a párod. Attól, hogy Ő nálad többet keres, nem vagy eltartott vagy kitartott nő, mivel neked is van kereseted.

Szerintem simán belefér, hogy elvigyen téged, hiszen a párod. :) Lesz egy szép közös élményetek, jól érzitek magatokat, erre gondolj. :)

2014. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Emiatt ne érezd magad rosszul, ez nem a pénzről szól ne legyél már ennyire anyagias. Szeret téged és szeretné hogy együtt legyetek. Ha velem történne ilyen, én érezném szarul magam, hogy nem akar a barátnőm velem lenni mert neki a pénz fontosabb mint a kapcsolatunk. Ezt verd ki a fejedből. A pénz egy eszköz. Neki van és nem rád, hanem rátok fordítja. Örülj neki, köszönd meg. Mosolyogj, légy hozzá őszinte, bízz benne, engedd, hogy bízzon benned, szeresd. Ennyi. Nem kell semmit köszöngetni vagy ilyen miatt rosszul érezni magad. Ez az élet része. Annak, hogy egyforma pénzt keressetek, igen kicsi az esélye. Fogadd el, hogy ez így van. Attól még senki sem lesz több vagy kevesebb hogy mennyi lét raknak a zsebébe.


25/F

2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg szereted akkor nem számít, normális hogy elmegy a szerelmével nyaralni:) ha csak a pénze miatt lennél vele akkor ki használnád:) szóval nyugodtan menj:)
2014. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Naif_Hazazi ***** válasza:
egy normális kapcsolatba nincs olyan hogy én pénzem ö pénze. amitek van az közös és kész. persze azért ésszerüen
2014. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"és nem tudom, hogy mivel viszonozhatnám az efféle lépéseit."

Dehogynem, tudod te azt.

2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!