Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naponta önkielégítek, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta önkielégítek, de nem elég, mert nagyon hiányzik egy férfi! Mit tegyek, ha nem lehet pasim, de az önkielégítés sem elégít már ki? 25N

Figyelt kérdés

Ez most halálosan komoly kérdés. Megzavarodok. :(

Ja, privátokat nem kérek, nem szexpartnert keresek, hanem tanácsokat várok, hogy bírjam ki? :(



2014. jún. 18. 23:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg egy vad felejthetetlen szexchat?
2014. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 aladar12 ***** válasza:
miért nem lehet pasid?
2014. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De a szexchat-től még nem érzek férfit magamban és férfi érintést, simogatást. :(
2014. jún. 18. 23:58
 4/34 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne valakid?
2014. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Azért nem lehet, mert az utóbbi időben randizgattam, ismerkedtem, de sosem jön össze... pedig nem vagyok defektes, csak amennyire kell. :D

Meg nem akarok valakit csak azért, hogy legyen mellettem valaki...

2014. jún. 18. 23:59
 6/34 anonim ***** válasza:
29%
Akkor gyere velem randizni. Utána egy ideig nem vágysz majd még férfira sem.
2014. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Akár komoly kapcsolatot keresel, akár lazát, ha személyesen kezdeményezel valakinél, nem fog elküldeni.
2014. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Próbáld lánnyal akkor.
2014. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy az a 25 éves lány, aki 168 körüli magas és 95 kg? A ki egy kát napja kiírt kérdést. Mert ha igen, akkor bocs, de iszonyatosan kövér ember vagy.
2014. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

6-os: miért ne vágynék?


7-es: de igen... az előbb épp kezdeményeztem egy srácnál, akivel alakult volna valami, de kimegy külföldre dolgozni és most az alkalmi szexben sem akar benne lenni, merthogy úgysem lenne a külföld miatt folytatása és nem akar megbántani. Pedig válltig állítja, hogy nagyon tetszem neki és hogy kíván is. Most akkor ez mi??? Mondom én, hogy nem jön össze még ez sem... bárkivel meg nem bújnék ágyba. :(

2014. jún. 19. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!