Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi nektek az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi nektek az átlagos test ha ez a jó?

Figyelt kérdés

[link]


Férfi szemmel azt mondom hogy ez egy nagyon vacak test. Csirke láb,a karjai mint egy kislányé,válla,hasa nincs. A mellkasa ami még kb elmegy.

Ehhez képest itt feldicsérték alaposan,mondván ez az átlagnál jobb.

Mi az átlag ha ez a "jó"?

(Ami szerintem az ideális innen indul : [link] )


2014. jún. 19. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az első oké, ha ilyen lenne a párom tetszene, nincs vele semmi gond. A 2. nekem túl sok
2014. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az nem zavaró, hogy az elsőben láthatólag semmi erő,kisportoltság nincs?

(az erő és az izomméret nem egyenesen arányos,de ezen látszik hogy gyengusz)

2014. jún. 19. 19:30
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Oké, majd akkor fogok szenvedni egy olyan testért mint a második, ha minden nő úgy fog kinézni mint Eva Mendes
2014. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de a második csodaszép :)
2014. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy te melegként a kisportolt testre buksz, vagy nem tudom, de a személyes ízlésen vitatkozni elég nagy hülyeség. Nem várhatod el az emberektől, hogy mindenkinek ugyan az tetsszen.
2014. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első kevés ,második sok .
2014. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg szóval nem talált...
2014. jún. 19. 19:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az első férfi gyenge...meg nem is dagadt...pont átlag vagy jó
2014. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az első képen lévő férfi test sokkal jobb, mint a második.

Ha választani kéne, akkor inkább az első, arra még lehet egy kis súlyt pakolni (inkább lábra, felül rendben van, max egy kis karizom, de az meg semmi szinte).

Viszont a második már nagyon sok nekem.

2014. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akinek olyan teste van mint az elsőnek akkor megfelelő edzéssel és kajával 1,5 év alatt (ami nagyon nem sok) simán lehet belőle olyan pali mint a második képen. Szerintem ezért tetszhet sok lánynak mert az első testben sok a potenciál a nagy fejlődésre, persze ha valaki akar kondizni.
2014. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!