Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az első csók? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egylánykérdésekkel kérdése:

Milyen az első csók? Hogyan kell csókolózni? (14/L)

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

szupcsi.

kinek jó, kinek nem jó. nekem nagyonjó volt.

ráérzel majd, ha odakerül a sor, elrontani nem lehet.

2014. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jo gyorsan XD
2014. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bénázós :))
2014. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még nem csókolóztál 14 évesen... én már oviban túl voltam rajta
2014. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

negyedik...

én 16/L vagyok és még nem csókolóztam

és őszintén szólva kicsit zavar,de nem vagyok lemaradva semmiről,és még így is jobban jártam,mint a korombeliek,akik már le is feküdtek valakivel.

2014. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jó érzés amit most írok az hülyén fog hangzani de nekem ilyan volt mintha egy pillanatig megállt volna az idő. Gyors az első senki nem fog neyelvcsatázni első alkalommal. 15/F
2014. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem az első csók borzasztó volt de csak azért mert izgultam... a lámpalázat hanyagolni kell és ne görcsölj rá... hagyd hogy megtörténjen... de utánna fantasztikus lessz :Dés amugy nem nehéz a dolog... csak szép lassan feléhajolsz megkeresed az ajkaités odacuppansz :)
2014. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS kommenteket! :) Várom a többit :D
2014. jún. 21. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom tegnap történt meg. Nagyon paráztam aznap reggel meg olvasgattam oldalakat hogy hogy kell csókolozni:D de végül nem vettem hasznát,csak úgy jött a csók:D a barátom vezetett. Nem volt hosszú,de nagyon jó volt. Azt hittem el fogom rontani de nem :')
2014. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem nagyon ijesztő volt, csak ültem ott és nem mertem megmozdítani se a szám, se a nyelvem, még a kezemet sem emeltem fel az ölemből:) Szóval béna voltam, de a párom legalább tudta, mit csinál (és azóta is ezzel cikiz, de ez mellékes :D). Ha rábízod magad a partneredre, egy idő után te is ráérzel.

Ha viszont mindkettőtöknek az első, ne izgulj, fog ő helyetted is. Nekem az segített sokat, hogy beszéltünk róla, és kipróbáltunk különböző dolgokat (nyelvvel, anélkül, harapás az ajkon stb.)...

2014. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!