Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki ha megtudná, teljesen normálisnak találná azt, hogy a csaja/pasija regisztrálva van egy szexpartner kereső oldalon, és onnan találkozik vkivel, persze csak barátilag? Mit tennél, ha ezt így bejelentené?

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Próbáltam elmondani neki, hogy mi a bajom ezzel az egésszel. Szerinte pszichológusra van szükségem, mert mindenkiben az exemet látom, aki nagyon sokszor átvert. Szerintem nem így van, nem az exemhez hasonlítom, csak egyszerűen szerintem vannak bizonyos határok, és vannak dolgok, amik már ezen kívül vannak. És ez nagyon kívül van.

Esetleg van itt olyan, aki ha megtudná, hogy a barátnője regisztrálva van egy szexpartner keresőn, és találkozik is onnan valakivel, persze csak barátilag, akkor teljesen nyugodtan azt mondaná, hogy "menj nyugodtan, megbízunk annyira egymásban, hogy nem gondolok semmi rosszat ezzel kapcsolatban"?



#szex #barátság #bizalom #totál zakkant vagyok?
2014. jún. 19. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hétköznapi történet. sok ilyen van :)
2014. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze... barátilag.

Az ágyban is csak azért lennél meztelenül a másikon, mert meleg van?

2014. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagy lassan 30 éves létedre.

Én már ott szakítottam volna, h kiderült a szexpartner kereső, és még találkozni is akar a lánnyal.

2014. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdező kérem javítsa ki a kérdést úgy, h ELMONDTA NEKI A PASIJA!!!, NEM PEDIG MEGTUDTA :D
2014. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!