Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza sokáig nekem egy adott ember? És amikor visszaír, miért nem írja, hogy inkább ne írjak?

Figyelt kérdés
Gondolom utálja, hogy írok neki, de akkor miért csinál úgy, mintha szinte még örülne is neki? Tényleg csak egy szavába kerülne, és nem is szólnék hozzá. Még csak nem is haragudnék, vagy ilyesmi. Egyszerűen csak nem értem a viselkedését.
2014. jún. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akar megbántani...?
2014. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja!
2014. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ne írj neki és le van tudva.
2014. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok egy lánnyal. Örülök, mikor ő ír, néha én is ráírok. De mostanában több dolog is levitte a kedvemet.

Ha most még ezt is a "fejemhez kapnám" hogy én biztos azért nem írok rá, mert utálom, még szarabbul esne. Igaz, hogy ismerkedési fázisban vagyunk, de annyira már fontos számomra, hogy szarul essen az ilyen feltételezés.


Várj egy kicsit, írj rá bátran, aztán ha csak döcög a beszélgetés, akkor gondold tovább a dolgokat. De addig felesleges.

2014. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1., 2., Ezzel bánt meg a legjobban. Azt simán meg tudnám érteni, hogy két ember nem akar egymással beszélgetni. Nem beszélhet mindenki mindenkivel...
2014. jún. 19. 20:55
 6/7 anonim válasza:
En lany vagyok nekem is irt egy fiu ketszer is , kedves fiu , ezert barmikor vissza irtam volna neki de egyszer nem voltam gepnel , masadszor lefagyott a gepem ... amer nem ir meg nm biztos h le akar koptatni , csak egyszeruen rossz az idozitesed :)
2014. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez vicces, nem is reagálsz arra, amit én írtam? Inkább belemagyarázod azt, amit feltételezel, és a többiek adják alá a lovat? Hogy biztos utál, biztos csak nem akar megbántani...

De negatív vagy. Mert más opció nem is létezik.

2014. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!