Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint a netes ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a netes ismerkedés a legjobb mód és bárkinek ajánlják, azok elengednék a lányukat egy ilyen találkára?

Figyelt kérdés
Egy vadidegennel, akiről csak annyit lehet tudni, amit a neten magáról mondott.
2014. jún. 19. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
engem édesanyukám csak ugy engedett volna ha jon velem és attol is függ látta-e kepen,skypeoltak-e.
2014. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetne akár családi ismerős is, ha lányom lenne, mindenképp előkészíteném a csontvágó bárdot.
2014. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne engedném? Azt csinálna amit akar a józan ész határain belül. Ha lenne lányom, nem a börtönőre lennék, hogy ne engedjem el ahova menni akar.
2014. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt netem 17 éves korom így, utána meg már nem kellett a szülői felügyelet, mert még abban a korban nőttem fel, amikor a szülők tudtak nevelni, amikor a gyerek gyerek lehetett, ettől fogva nagyon is jó ember ismerő vagyok. Ha minden tudásom átadom a gyerekemnek, akkor 17 éves kora után elmehet randizni, ha neten talál partnert.
2014. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!