Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudom felejteni az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudom felejteni az exemet szingliként?

Figyelt kérdés

attól tartok, hogy csak akkor felejtem el az exemet, ha találok egy újabb pasit. az első barátommal én szakítottam, már nem voltam belé szerelmes, csak kötődtem hozzá, és ezért fájt a szakítás. meg sokáig is voltunk együtt. egész hamar jött új srác, szóval nem sokáig voltam magam alatt. most viszont velem szakítottak, már 4 hónapja. én szerelmes voltam a srácba. de nincs senki a láthatáron... csak akkor tudom elfelejteni őt, ha lesz új pasim? vagy ha nincs, akkor hogyan lépjek túl rajta? elfoglalom én magam, azzal nincsen baj...

18/L


2014. jún. 19. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szingli azt jelenti hogy bárkit megkaphatsz;) Itt a nyár,nyomás bulizni,millió pasi van még rajta kívül:)
2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, de nehezen találok komoly kapcsolatra vágyót az a baj :/


de belevágok a pasizásba, az tuti :D

2014. jún. 19. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked most komoly kapcsolat! Élj! Pasi nélkül is lehet,nem kell lekötnöd magad.Ismerkedj,flörtölj,majd betoppan a nagy szerelem:)
2014. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt mondod? :)


amióta szakítottunk volt pár srác de egyikkel sem jött össze a dolog, gyakran nem miattam

2014. jún. 19. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is vagy most felkészülve új kapcsolatra.Törődj magaddal,sportolj,napozz,vegyél egy-két új cuccot,barátnőkkel egy mozi,vagy fagyi..Hidd el kell egy kis szabadság is;)
2014. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak már régóta vagyok szingli... nekem 4 hónap az hosszú idő egyedül, és már meguntam
2014. jún. 20. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!