Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy kiszeretnem elegiteni oralisan? (lent)

Figyelt kérdés

o 18 eves es pedig 16. ki szeretnem mar kiprobalni magam ebben nagyon sokat olvastam errol mar es ugy erzem kesz vagyok ra. neki persze mar volt resze ilyenben. csak az a problema hogy legjobb baratok vagyunk es felek megromlana a kapcsolatunk emiatt.

a valaszokhoz kort es nemet is irjatok kerlek. koszi

16/L



2014. jún. 24. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy nekem is elmondtad.
2014. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
ha barátok vagytok akkor ne csinálj ilyet ha ki akarod próbálni inkább szólj nekem :D
2014. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit szólnál hozzá,ha leszopnálak? Ez igy tuti siker!
2014. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnak biztos nem ajánlanèk fel ilyet, mert nagyon kètesèlyes a dolog, és nem biztos hogy ő utána is barátként tudna tekinteni rád.....de valószínűleg a kapcsolatotok már nem lenne ugyanaz.

Amúgy én sms-ben csak ennyit szoktam írni a férfinek: "leszopnálak". :)

2014. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ertem:)

azert koszi.

2014. jún. 24. 11:09
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 enis attol felek.. nem kockaztatok inkabb:)
2014. jún. 24. 11:11
 7/16 menta34 ***** válasza:
#4-nek megadnám a számom, hogy tudjon sms-t küldeni :)
2014. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Én nem értem!? Hát kinek tenné meg az ember, ha nem a legjobb barátjának!

Házasságban élek jó ideje, és természetesen a legjobb barátom a házastársam. Ő az, akivel gátlások és színlelések helyett, nyugodtan bármit megbeszélhetek és megtehetek. Milyen furcsa elképzelés, és rossz gondolat, hogy az az ember, aki testileg, lelkileg hozzám a legközelebb áll, az nem a legjobb barátom, szerelmem, életem párja.

Azt, hogy a barátság és a szerelem nem egy tőről fakad, csak a kisgyerekek gondolják, de a való életben ezek, egymást tökéletesen lefedik.

A kérdezőnek azt tanácsolom, tegyen meg mindent, hogy a barátjával a legjobb , legmélyebb szerető kapcsolatban maradjanak, és mondja meg neki hogy szereti és mit akar.

2014. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem mi nem vagyunk szerelmespár:)
2014. jún. 24. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:

De még lehettek!

Az igaz szerelem alapja egy őszinte barátság.

2014. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!