Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők, miért nem beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők, miért nem beszélnek a pasijukkal szívesen, ha probléma van a kapcsolatban, hanem inkább tartogatják magukban és később vágják rá a másikra?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen jellegű kérdéseket, ha a pasi érintett, szeretnek lerendezni az érintett tudta nélkül.


Szóval valami jónak tűnik kívülről, de a csaj nem szól, hogy nem. Pedig szólna egyszerűbb lenne. De barátnők mégse beszélik meg a párjukkal.


Miért van ez, és csajoknak miért jobb a pasi nélkül lerendezni a problémájukat, miért nem közösen teszik?



2014. jún. 25. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a barátnők nagytöbbsége azt várja, hogy a pasi is észrevegye, hogy valami nem stimmel! Csakhogy a pasik nagytöbbsége vak! Ezért amikor a lány már nem bírja magában tartani, hozzávágja a bondját a pasi fejéhez!
2014. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem bondját hanem gondját! Elnézést!
2014. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De igazából pasinak is csomó időbe telik kiszedni, a nők nehezen árulják el.


Naponta megkérdezni, hogy mi a baj, meg fárasztó.

2014. jún. 25. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a nő azt várja, hogy a pasi is tudja, hogy mi a baj!
2014. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem gondolatolvasók a pasik. Ennyi erővel a pasi is elvárhatná ezt a nőtől, de nem teszik.
2014. jún. 25. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:
De a nők azok ilyenek! El kell fogadni! Am én nem ilyen vagyok, csak a kivétel kedvéért!
2014. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert félnek hogy ami eddig jó volt az teljesen megváltozna.. és próbálják fenntartani az az állapotot hogy minden tökéletes, ameddig csak lehet... és igen tudom hogy kéne beszélni, és sokkal jobb elmnodani előbb.. már tanultam belőle :)
2014. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
félnek a nők, hogy megsértődsz, hogyha nyíltan kimondják, ezért utalásokat tesznek rá, amit ti férfiak sokszor nem vesztek észre
2014. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, csak nem hiába szajkozzák, hogy fontos a kommunikáció. Gondolatolvasással meg nem lehet megoldani a problémát?


Én elszoktam mondani, hogy nyugodtan osszák meg, ha van valami, bszélgessünk, de örülnek ennek, aztán elfelejtik.

2014. jún. 25. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és eddig mindig meg akartam beszélni a problémákat de olyan fiúkkal jártam akik nem akartak soha semmit megbeszélni... Aztán fél évvel később zúdították rám hogy fél éve haragszanak rám... XD Szóval ez emberfüggő nem nemfüggő
2017. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!