Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kopasz férfi lehet érzékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopasz férfi lehet érzékeny a kopaszságára?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival, sosem láttam sapka nélkül, de látszik, hogy tarkopasz. Megy a flörtölés, jól érezzük magunkat, de múltkor amikor leült és én még álltam, hatalmas ingerenciám lett, hogy megsimogassam a fejét, és nem tudom rendesen elmondani, de olyan mozdulattal, mint amikor valakinek a haját borzolják, rátettem a kezem a sapkájára és picit "megráztam".


Ekkor eléggé leblokkolt, azóta azért rendben vannak a dolgok, de inkább legyek ezzel óvatos?


Van aki érzékeny vagy szégyelli a kopaszságát? (pedig ha tudná, hogy engem ez egyáltalán nem zavar, hajjaj, és már úgy szeretném végre sapi nélkül is látni)


2014. jún. 26. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy macskával flörtölsz? Nekik van olyan pont amit ha bizgerálsz, akkor leblokkol...
2014. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

például ha szakmából adódóan kopasz elképzelhető..

szerintem simán meg lehet ezt beszélni :)

2014. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod van aki érzékeny, van aki nem. Kicsit én is pánikolok néha, amikor látom, hogy kúszik felfele a homlokom, de nem lehet vele mit tenni. Haver 24 éves korára tök kopasz lett, őt nem zavarja. Lehetséges, hogy a kérdésben szereplő férfit meg igen. Ha majd elmélyül a dolog, akkor tuti szó lesz a kopaszságáról, meg kell neki mondanod, amit itt nekünk; téged egyáltalán nem zavar.
2014. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapd le a sapkát aztán csapj egy jó csattanósat a fényes kopasz búrájára :)
2014. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát de miért nem jár sapka nélkül?
2014. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, akkor majd óvatos leszek a fényes búrájával :)).

5-ös, na látod, ezt én sem értem, kezdtem már gondolni, hogy tényleg zavarhatja.

2014. jún. 26. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
pédául nekünk volt egy srác a suliban akinek valami olyan balesete volt hogy égési sérülések voltak a fején, ezért az igazgatóság külön engedélyt adott neki, hogy sapkában lehessen a suliban. és tényleg mindig hordta... tehát csak óvatosan ilyen is megeshet, lehet pont ezt a srácot ismerted meg.
2014. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!