Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi a titkos, perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a titkos, perverz vágyad?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy Nektek mi olyan perverz (de nem feltétlenül szexuális tartalmú) vágyatok van, aminek a megélése kéjes örömet okozna, de nem meritek, vagy nincs lehetőségetek kipróbálni? :) Szerintem itt nincs jó és rossz válasz, mindenkinek van ilyenje.

Én szeretnék felmászni az egyik mexikói piramisra, könnyű, rövid nyári ruhában, bugyi nélkül, miközben egy csomó jótestű férfi lépcsőzik mögöttem és fújdogál a szél. A piramis tetején a régi áldozati oltáron lekötözhetnének és sorban a magukévá tehetnének, törzsi zenére.

Az életkorotokat és a nemeteket írjátok oda, kérlek, köszönöm. :)


21/N



2014. jún. 26. 11:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Én szeretnék az első lenni mögötted.


23F

2014. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
A csomó jó testű pasi között lenni akik fent megkapnak :-P
2014. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
Titkos kapcsolat ami a gátlások nélküli szexről szól. 23F
2014. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
2 biszex lánnyal :3
2014. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
Szexrabszolga tartása. F
2014. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretném valamelyik, önmagát -tévesen- szexinek gondoló, hájas tinilány bevizezett testét tangapapuccsal istenesen megcsapkodni, miközben azt ordítanám a fülébe, hogy visíts malac. Olyan jó hangja lehet a csattogásnak...


22/F

2014. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

Egy játékot játszani egy nővel amiben utasìtásokat kell végrehajtania. Persze perverzek lennének :-)

25F

2014. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
kérdező, kicsit Katy Perry - Dark Horse című száma jutott rólad eszembe :D
2014. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%
Egy sima szexkapcsolat. Az érzés, amikor csak felhívod a másikat, hogy "ma este 8-kor?", ő igent mond, és csak szex, utána elköszönés. És mind a két fél elhagyja az érzelmeit, nem hiányol semmit.
2014. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A tinilányos nagyon vicces. :D


Én nem lennék olya hülye, mint Katy, hogy átváltoztassam a dögös palikat. :)

2014. jún. 26. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!