Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit cinaljak? Erzett mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cinaljak? Erzett mar valaki ilyet?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok nem volt meg baratom es nem is csokoloztam soha.. (es meg szuz vagyok) Ez mar kezd egy kicsit rosz erzessel eltolteni.. ezt olyan mintha nem kellenek senkinek vgy nem tudom... tudom hogy meg fiatal vagyok de keszen allok mar egy kapcsolatra ugy erzem...nem gondolom magam 14 eves kis tini p****** egyaltalan..lett volna alkalmam csokolozni is de mivel nem jartunk meg semmi nem mentem bele s na..

2014. jún. 26. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van még bőven időd. bakker én 18 évesen smaciztam és 21 évesen reszeltem először...
2014. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Én azt tanácsolom neked, hogy mielőtt ilyeneken töröd a kis buksidat, inkább tanulj meg helyesen írni
2014. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es akkor mar a csaj (mert gondolom h fiu vagy) tulvolt az elso csokon?izgultal?
2014. jún. 26. 11:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy úgy érzed készen állsz az még nem biztos. Ennyi idősen meg ne legyen ettől rossz érzésed bőven ráérsz még ezekre a dolgokra, tudom jó lenne már, de ne aggódj.
2014. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat utolso..:)
2014. jún. 26. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem érzed magad annak pedig az vagy. Hogy honnan veszem:

1.) amit kérdezel

2.) ahol kérdezed

3.) amíg csak azért akarsz k**rválkodni, mert zavar, hogy 14 évesen nem ment még keresztül rajtad a fél felsőtagozat, addig igenis 14 eves kis tini p****** vagy!

2014. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4. Tudom mirol beszelsz es pont ezert nem mentem bele dolgokba..Nem azert akarom mindezt mert uhh mit szolnak a tobbiek mivel hogy ok mar tul vannak ezeken, hanem mert mar jo lenne valaki aki szeret es viszont szerethetem...Nem akarok elhamarkodni semmit.. Nem kell egybol igy nevezni mert k****** nem igaz..
2014. jún. 26. 11:55
 8/11 anonim ***** válasza:

ha meg te magad mondod, hogy nem akarod elsietni, akkor ne siesd! Előbb-utóbb jön majd az akivel érdemes először csókolózni és lefeküdni. Elárulok egy titkot: több mint 8 éve vagyok együtt a menyasszonyommal, aki nemrég szült nekem egy gyönyörű fiút. 18 éves voltam, ő volt az első lány akivel smároltam, akivel lefeküdtem...egyáltalán ő volt az első barátnőm...és azóta egy tökéletes párkapcsolatban élünk. Imádjuk egymást és mindennap van szex. Pasi ennél többet nem kérhet. Látod, pedig én is azt mondom, hogy az már gáz ha egy pasi 18évesen smárol először. Erről még Ő sem tud, tehát így első alkalommal elég jól csinálhattam ;)

#6-os voltam

2014. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1-2 év és találsz valakit
2014. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha ilyeneken töröd a fejed,akkor előbb utobb 14 éves tini ribi leszel.A mostani fiatalok,nyilván a környezetetben is vannak olyanok akik 14 évesen a "6." fiúnál/lánynál tartanak.Biztos nagyon "menő" mondani a haverjaimnak,hogy én már túl vagyok ezen meg azon,de szerintem ne akarj ilyen hamar felnőni.Amikor érettebb leszel,és eljön mindennek a maga ideje,hidd el,hogy sokkal jobban fog esni pl.egy csók és egyebek.
2014. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!