Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiábrándítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiábrándítani magam belőle?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon gátlásos voltam. Ez már sok téren oldódott, sok barátom van, eljárunk együtt stb. Rengeteg nagyon jóleső visszajelzést kaptam fiúktól is, meg is voltam lepődve, mert ugyan igyekszem jól kinézni, igényesen öltözni, sportolok, ha a tükörbe nézek, most sem mondanám hogy hű..

Ettől függetlenül, sosem mentem el senkivel randizni aki hívott. Részben azért, mert egyikőjük sem fogott meg, és gondoltam már az elején kiszállok, hogy senki se bántódjon meg.

Erre, egy olyasvalaki is elhívott, akiről nem is reméltem. Nagyon zavarban voltam, volt pár kínos csönd is... ittunk , hogy oldódjunk...oldódtunk is, az utolsó pillanatban húztam be a vészféket, hogy én nem akarok így első alkalommal, részegen lefeküdni vele. Utána még beszéltünk, hogy ki merre, összefutunk-e, stb, de nem jött össze. Azóta is megy a kedvelgetés facebookon, amitől már szintén rosszul vagyok. Sok hónappal később is küldött még sms-t, de nem azért, hogy találkozzunk, hanem hogy találkozhattunk volna, ha még ott lettem volna ahol látott, stb.

Annyira jelen van hogy ne tudjam elfelejteni, de semmi több. Sosem akartam egy kufirc lenni, nekem ez jóval többet jelentett annál. Ő szerintem nem is tudja hogy mennyire bánt ezzel.

Még mindig remélem hogy ír, és hogy valami elindul, de tudom, hogy egy kapcsolatban nem annak kéne örülni, amikor a másik épp nem "sz@rik rám" teljesen..

Sokat sírtam e miatt, mert pont annyira van jelen, hogy ne tudjam sehogy sem elfelejteni. És nem értem, hogy minek ír, ha utána a válaszomra már többet nem ír(pedig mindig kedvesen írtam, olyat amire simán tudna még mit írni).

És ha tényleg csak "arra" kell neki valaki, miért pont engem kellett hogy kiszúrjon, amikor rajtam aztán semmi provokatívat nem talál.

Tudom hosszúra sikeredett. Ha valaki elolvasta, köszönöm.


2014. jún. 26. 12:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki személyesen,hogy sok belőle.Az őszinteség sokat segít. :)
2014. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél magadon egy kis erőt, és töröld ki mindenhonnan, ha nem akarod magad folyamatosan önámításokban ringatni. Neki csak egy vagy az akármennyiből, amikor éppen üres órája van, szórakozásból baszogat, de nem komoly.
2014. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah...mert egy nőnek "provokatívnak" kell lennie, ahhoz, hogy csak arra kelljen -.- mekkora gyökér vagy istenem...már bocs


Te is elhívhatod ám nyugodtan randizni, akkor legalább léptek valamerre, megbeszélitek mivan, mi lesz vagy mi nem lesz , utána legalább ha tudod, hogy nem lesz semmi akkor nem fogsz azon rágódni és könyörögni az égnek , hogy végre irjon neked, könnyebb lesz elfelejteni.

2014. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!