Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért jó haragban élni, meg megbántani másokat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a fiúk lehet megbántják egymást, de később kitudnak békülni és nem is vesznek össze.


LÁnyoknál meg többéves barátság is tönkremegy apró dolog miatt.


Esetleg kapcsolat. Srác tényleg nem csinál semmit, lány szakít vele, harag. Haragnak oka nincs, de harag az van.


Békülni akar a fiú, akkor ciki és zaklat, meg miért nem tud felejteni.


Ilyenek a lányok, de miért?



2014. jún. 26. 12:33
 1/5 anonim válasza:
Szögezzük le, hogy nem minden lány ilyen! Ha tönkremegy egy többéves barátság, apró dolog miatt, akkor az a barátság annyit is ért. Viszont, ha egy komoly dolog miatt megy tönkre a barátság, az azzal magyarázható, hogy a nők mindenféle külső behatást, ami hat az érzelmeikre, sokkal intenzívebben élnek meg, legyen az öröm, bánat, vagy harag, mint a férfiak.
2014. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túl büszkék ennyi :)
2014. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mire?
2014. jún. 26. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem vetettem véget barátságnak apró dolgok miatt és nem, nem ilyenek a lányok, ne általánosíts!


Nekem például azért ment tönkre gyerekkori barátságom, mert ellopott tőlem dolgokat az állítólagos legjobb barátnőm éveken keresztül, majd megelégeltem és szembesítettem vele, persze mindent tagadott és még neki állt feljebb. Feljelentés lett a vége.

2014. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez meg egyszerűen egy ordenáré baromság, hogy szegény srác nem csinál semmit...aha -.- Biztos a semmiért haragszik meg egy ember a másikra, ennyire nem kell lenézni a lányokat.
2014. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!