Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig van fehér folyásom. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig van fehér folyásom. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nincsen szinte évek óta olyan nap, hogy ne lenne fehér folt a bugyimon. Szagtalan, nem fáj, de nagyon kínos, hogy a bugyimat mindig dugdosnom kell még a barátom előtt is. Volt időszak, amikor minden nap hordtam tisztasági betétet, de nagyon kényelmetlennek tartom, és mivel tangát hordok, ki is lóg, így ez sem túl esztétikus látvány. Orvosnak egyszer mondtam, hogy elég gyakori nálam a folyás, annyit kérdezett, hogy "színe-szaga?", azt mondta, hogy az normális és innentől nem érdekelte. De engem iszonyatosan zavar, mit tehetnék ellene?

19/L



2014. jún. 26. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el magándokihoz, ő lehet segít.
2014. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az összes barátnőmnek ilyen volt a bugyija, sosem zavart vagy tántorított el semmitől és ezután sem fog :)

25/F

2014. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

El fogok menni valószínűleg magánhoz.

Én megértem, hogy vannak akiket nem zavar, de ha reggel felveszem a bugyit este meg leveszik rólam, eléggé undorító tud lenni, barátom is már zaklat, hogy mindenképpen, minél hamarabb menjek rendes nődokihoz, mert baj lehet.

2014. jún. 26. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:

:facepalm:


Ez mormális. Minden nőnek van.


A hüvely így tisztul, illetve izgalom hatására benedvesedik (akár spontán módon is, pl. buszon, munkában, otthon a tv előtt).


Gáz akkor van, ha csíp, ha ilyen túró szerűen összeáll, vagy színe van, vayg büdös.


Ami neked van az normális, örülj neki. Más nő síkosítót kell hogy vegyen, mert nincs elég zaft. A csávód meg örüljön a fejének, hogy tocsog a bugyid (ez szexi).

2014. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze, persze...de hogy minden nap? tényleg zavaró...
2014. jún. 26. 14:01
 6/8 anonim válasza:

Kedves 4es te dinka vagy. Nekem is ez a bajom 2 éve és rohadtul kellemetlen. :(

21/L

2014. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem normális legtöbbször gombás fertőzés okozza, menj el dokihoz ír fel kúpot.
2014. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyan így vagyok. :( 17/L
2014. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!