Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire visszataszítónak tartjátok, ha valakinek fehér a bőre?

Figyelt kérdés

Olyan agresszíven írjátok itt a kommentekben, komolyan bunkó módon. Nem lehet szebben leírni, azonnal "undorító, hányok tőle.."

18 vagyok, szoláriumba nem mennék, a napozást pedig nem bírom úgy, hogy kitartóan fekszem a napon. Persze nyáron lesz egy kis színem, de túlnyomóan inkább világos maradok. Nem falfehér.

Mi a bajotok ezzel? :/


2014. jún. 26. 13:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Ne hallgass a sok k*csögre!

Semmi gond azzal ha fehér a bőröd. Nem az tesz egy nőt gyönyörűvé / taszítóvá! ;)

2014. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Semmi ... szeretem a fehér bőrt (főleg vörös hajjal), gusztustalannak tartom az agyonszolizott barnaságot ...
2014. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem ezen múlik. Lehet valaki szép fehér bőrrel is, meg barnábbal is. Ugyanígy csúnya is. Már bocs a megfogalmazásért.
2014. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Ohh... tegyél rá. Én is fehér bőrű vagyok, ráadásul a napozást sem bírom, szoliba nem akarok menni... szóval mint te. De még sosem hallottam, hogy emiatt bárki rosszat mondana rám. Max magamat szidtam, mert nem találtam alapozót egy darabig, ami passzol :D ne fogalalkozz vele.
2014. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Én is fehér vagyok, és ezen nem is kívánok változtatni, érettebb vagyok annál, hogy másoknak akarjak megfelelni. Szerintem biztos szép a bőröd, vigyázz is rá!

20/L

2014. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
nem.
2014. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Az europid ember fehér. :) A szoli, stb nem természetes barnulások!
2014. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, sőt! Nekem inkább az agyonszolizott és a napon agyonégetett bőr nem tetszik. Főleg, hogy azok sokkal hamarabb is ráncosodnak és tele lesznek anyajegyekkel is.
2014. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés most hogy jött össze?
2014. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a gond, hogy 100 kommentből jó, ha van 5, ami az írja, hogy a fehér bőr visszataszító, mégis az marad meg benned. Semmi gond nincs a fehér bőrrel, és nyugodtan hidd el, hogy a legtöbb férfinak az ég világon semmi gondja nem lesz vele.
2014. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!