Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység ellen mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Cián
2014. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pszichológus!
2014. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minek forduljak pszichológushoz? Nagyobb okok: sem időm, sem pénzem nincsen rájuk.
2014. jún. 27. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod lazulni, gondolatban "elengedni" a partneredet, ekkor sokkal kiegyensúlyozottabb lesz a kapcsolatotok. Ha folytatod a féltékenykedést, az meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat, könnyen szakításhoz vezethet.
2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te vagy a féltékeny fél vagy a párod? Mert ha te, akkor sürgősen tanulj meg bizni, ha a párod és betegesen féltékeny, akkor kutyából nem lesz szalonna és szakitani kell vele. Volt féltékeny exem, a kutyának sem kell még egy.
2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok változtatni, de itt vannak a részletek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2014. jún. 27. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, lehet, hogy nem mered felszínre hozni az igazi megérzéseidet, és magadban keresd a hibát. Szerintem semmi bajod, mert ha a kiszemelted egy találkozás alkalmával állandóan egy másik személyről beszél az baj...

Ez nem ok nélküli aggódás.

Tedd magad takarékra és megfigyelő állásba, ami nem azt jeleni, hogy ellenőrizgeted, hanem megvárod, hogy valójában te érdekled-e.


Azt szokták mondani a nagy bölcsek. Mikor megismersz valakit nyisd ki mind a két szemed, aztán csukd be az egyiket!

2014. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*keresed
2014. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó, de próbálkozok és nem tudom, hogy milyen vagyok a szemében. És előtte még nem voltam szerelmes, így nem is tudom, hogy miért viselkedek másképpen. És hogyan tudnám magamat "megfigyelő" állásba tenni? És hogyan tudnám meg, hogy én vagyok-e a befutó vagy sem, ha nem szeretném Tőle nyíltan megkérdezni a pasi-ügyét? Vagy milyen jelei vannak/lehetnek annak, ha velem szívesen kapcsolatban lenne?
2014. jún. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!