Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen alakról?

Figyelt kérdés

Kérlek vonatkoztassatok el attól, hogy ő Lady Gaga

[link]


2014. jún. 27. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen..
2014. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan semmilyen teste van.Ezt alaknak nem is mondanám.
2014. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyátlagos vékony nő.

Annyi látszik, hogy egy kevés sporttal kicsit feszesebb lenne és tökéletes lenne az én ízlésemnek

2014. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én dugnám mint atom...
2014. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Kezdjük ott hogy hájas így elvesztette a formáját. Kardio meg sok felülés kellene egy ilyen alaknak hogy látszódjon a körtének a domorulatai. Merthogy ez az. Csak befedi a "puding". Szóval ha ilyen vagy semmi gond ha nem akarsz edzeni mert így tetszel magadnak, de akkor az elegáns térdig érő, passzos ruhákat ajánlanám és a derék résznél legyen öv vagy karcsúsított legyen ott. Valamint egy finoman magas cipellő.

Saját vélemény, nem sértő szándékkal írtam és csupán tanácsok. L

2014. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csupán tanács az utolsónak, ha nem akarsz minden izomot legyalulni magadról, akkor ne kardiózz. Inkább valami interval-os training, és súlyzós edzés....
2014. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy ez Lady Gaga. Smink nélkül, civilben ő egy átlagos alkatú, nem túl érdekes kicsit lestrapált, nem túl csinos nő.

Sminkben, megfelelő ruhával, bevállalnám, de ennyi.

Ha arra megy ki az egész, hogy szerinted neked ilyen alakod van és most pozitív visszacsatolást akarsz kapni akkor töltsd fel a saját képedet. Más esetben nem tudom mi értelme a kérdésnek, ha nem az, hogy bejön e Lady Gaga civilben.

2014. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kardio meg sok felülés kellene egy ilyen alaknak"

Hát pont nem. A pulzusszámot 40-60%-al kell emelni nem 60-80%-al. A kardio tartomány alatt van a szírégető. A felülés meg semmit nem segít. Hájas a hasam akkro felülést csinálok. Tök jó a zsír alatt majd feszesednek az izmok, de semmi hatása nem lesz a hasra. Az ilyen célzott mozgás, hogy formáljuk az alakot az bullshit. Egy fasság. Az egész testet kell mozgatni és energiát kell égetni. A szervezetet kell késztetni a fogyásra. Hogy elhasználja a zsírpárnákat. Azokat nem lehet célzottan ledolgozni.

2014. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez egy átlagos vékony, alacsony nő. Így néz ki mindegyik.:) Ruhában az ilyen alak nagyon-nagyon jól tud mutatni! Közeliek nagyon a képek, ezért tűnik "hájasnak".
2014. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elvonatkoztatva, hogy a csaj arca úgy néz ki mint egy rossz drogos, én simán du*gnám! bár amúgy is :D
2014. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!