Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura érzés, egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura érzés, egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Szakított velem a volt barátnőm, és utána sokáig nem ment ki a fejemből. Akartam volna vele beszélni, megbeszélni dolgokat, de ő ezt se engedte, így benne maradtak kérdések.


Pár hónap után, most azt érzem ,mintha nem is hiányozna, rossz volt vele. Pedig tegnap még eszembe jutott jó emlék, de ma már nem.


Egyik pillanatról a másikra történt ez, olyan fura. Nektek is így volt?


Mondjuk lehet most gondolom így, később ha meglátom, vagy meghallom megint más lesz a helyzet.



2014. jún. 27. 13:53
 1/3 anonim válasza:
szerintem teljesen normális én is így voltam vele
2014. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én tövestől kitéptem a szívemből. Semmit nem éreztem amikor beszéltem vele. Ha eleget bántanak egyetlen ember miatt megtanulsz gyűlölni majd felejteni. Lesz még jobb is. Amikor meghallod, meglátod újra megint egy kis láng lobban benned és ilyenkor kell azt tenni hogy másnak adod. Tévhit hogy a szívnek nem lehet parancsolni.
2014. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ de főleg az embertől és az érzelem típusától hogy miként viszonyulsz hozzá és miként dolgozod fel. Nincs ezzel semmi gond :)

Egy extrém példával élve: Régen kimondottan taszított még csak az ötlete is az anális szexnek. Aztán bnőm egyszer csak benyögte, hogy őneki eléggé bejönne...és azóta meg érdekel a dolog...olyannyira, hogy imádom kinyalni a popsiját és a legnagyobb orgazmusaim mostanában akokr vannak, hogy hátulról dugom őt és közbe s*ggbeujjazom...talán kicsit elkanyarodtam a témától...de azért érted a lényeget remélem...

...Uh, de komolyan ez most nagyon Séfbácsis magyarázat volt :D

2014. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!