Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Lányok, az ob mini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Lányok, az ob mini tampont kb milyen időközönként szoktátok cserélni első menzesz napon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez mindenkinél más, de nem szoktam tampont használni és nem tudom majd félóránként ellenőrizni.:S

Ez kis "teljesítményű" tampon, szóval 2 órát kibír?



2014. jún. 27. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy mennyire vérzel

de szerintem ha nem nagyon nagyon, akkor 2 órát simán

2014. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
nalam kibirt ;) 15f
2014. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
Inkább a végére hagynám utolsó napokra. Erős vérzés esetén nem bír még egy órát sem.
2014. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. napon három órát bírt ki úgy, hogy nem is volt teljesen tele, és nem is szivárgott, úgyhogy két órát simán kibír.
2014. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Még nem olyan erősen vérzek, én is úgy érzem kibír..

2014. jún. 27. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez erősen függ a menstruáció erősségétől, és persze az egyéni szociális beállítottságtól. Így azt tanácsolom, 2 óránként.
2014. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt nem árt azért az egészségre ügyelni, az a jobb, ha minél gyakrabban van cserélve, mégis csak feltartod a vért és nem engeded ki..
2014. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen, igen tudom... csak sajnos olyan helyre megyek és olyan ruhában, ami alá lehetetlen betétezni.

2 óránként mindenképp csekkolom majd.

2014. jún. 27. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
2-3 óra, igen...néha 4 is...de, ha úgy tervezem, hogy 4, akkor még a telefonomat is felhúzom, hogy jelezze, mikor kell a csere, mert azért gáz lenne, ha magamban felejteném...tapasztald ki. :)
2014. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!