Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Egy lány meg egy fiú 4 évig osztálytársak (gimi), és már előtte is ismerték egymást, sőt már akkor is jóban voltak, de csak mint barátok. Gimi után szilveszterkor gondol egyet a kanos csavó, hogy most dugni kéne, aztán most már egy pár több mint egy éve. Össze is költöztek. Csak nekem fura ez? Mert itt GyK-n sokak szerint nincs olyan, hogy barátok összejönnek, legalábbis mindenhol ezt olvasom.

2014. jún. 28. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, nekem is van ilyen ismerősöm, haverok voltak, kizárt volt, hogy akarjanak egymástól bármit is. Mostmár 8 éve kb együtt vannak.


De ez a ritkább. Amikor megismerkedik egy nő és egy férfi, és nem jutnak tovább a barátságnál, annak oka van. A kémia működik, és nem véletlenül áll meg a dolog egy szinten. Később ez elég ritkán változik szerintem. És ezt látom is a környezetemben, tapasztalom magamon is

2014. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Váljék egészségükre! Van még elég csaj a világban :-)
2014. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátom tetszett volna mint férfi,igen összejöttünk volna.Nem furcsa amúgy mert a gyk.se tudhatnak mindent..:-)
2014. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én barátomat másodikos korom óra ismerem. Általános elején még csak beszélő viszonyban voltunk, aztán nem is tudom, hetedik körül lettünk nagyon jóban, elég jó barátok lettünk, és tavaly, 11.-ben jöttem vele össze. Gimibe már nem egy osztályba jártunk, mondjuk általánosban sem, de a lényeg, hogy jó barátok voltunk. Most vagyunk együtt több, mint 1,5 éve

2014. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem barátságból lesz a legjobb szerelem. :)
2014. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amióta tele van ez az oldal a "barátzóna", meg a "barátság extrákkal" unalomig ismételt kifejezésekkel, talán valóban furcsának tűnhet, pedig valójában semmi különös nincs ebben.
2014. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!