Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem tud nemet mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tud nemet mondani a szüleinek. Már megint az enyémeket kell ugráltatni. (? )

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista, én 19 vagyok, idén fogok menni egyetemre. több, mint 2 éve vagyunk együtt.

Néha elmennénk bulizni, akkor is mindig kitalálnak a szülei valamit másnapra. Most éppen tolóznia kell a földet. Eddig úgy volt, hogy ott alszunk a házibulin, de így ugye nem lehet, mert másnap délelőtt haza kell mennie, de délelőttre meg valószínűleg hozzánk sem érnénk haza. Tehát a szüleimet éjszaka el kell hívni már megint. Ők meg hajnaltól este 10-ig dolgoznak, múltkor is ez volt. Aztán anyumék meg vagy 1 hétig ezen morogtak, de jogosan.

Barátom meg nem mond nemet, mert nem lehet (és tényleg nem lehet a szüleinek, kicsit diktatúra van ott, ő meg még ugye egyetemre jár, tőlük kapja a pénzt, de legszívesebben már dolgozna).

Na most mégis mit csináljak? Mondtam barátomnak, hogy mondjon nemet. Ráérne az 1 nappal később is...



2014. jún. 28. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Miért kell hívni a szüleidet éjszaka? Miért nem jó, ha másnap délelőtt mentek haza?
2014. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert másnap délelőtt haza kell mennie tolózni. Mi meg délelőttre haza sem érnénk hozzánk sem, ha ott aludnánk. Szóval a szüleimnek kell jönni éjszaka, hogy délelőttre hazaérjen a Barátom.
2014. jún. 28. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
És miért nem az ő szülei fuvaroznak titeket? NEm értem... Vagy miért nem buszoztok?
2014. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Barátomat soha életében nem vitték haza egyetlen egy buliból sem... Szerintem ezek után sem fogják soha. Barátom meg mindent megcsinál otthon. Vizsgaidőszakban vizsga előtt is egész nap kint volt a földön, meg sem köszönték. Egyébként meg nem is lenne szükségük a földre, anélkül is meg tudnának élni. Testvére meg fele ennyit nem csinált soha, aztán neki ki volt nyalva a s*gge (már bocsánat a kifejezésért).

Buszoznánk, de mint már írtam párszor, azzal nem érnénk haza hozzánk sem délelőttre.

2014. jún. 28. 12:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Eredetileg az volt a terv, hogy busszal megyünk, jövünk és ott alszunk.
2014. jún. 28. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
De a te szüleindek meg nem kötelességük hazahozni titeket. A barátod szülei csicskáztatják a te szüleidet... Ennyi erővel a te szüleid sem tudnak nemet mondani, vagy te sem. Mondd, hogy nem tudnak éretetek jönni a szüleid, pont.
2014. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen... ezen gondolkodtam én is. Barátom a szüleinek nem tud(mer) nemet mondani, én a barátomnak, szüleim meg nekem. Mondtam barátomnak, hogy mondjon nemet, mert nem akarom már megint szüleimet a legnagyobb munkában ugráltatni éjszaka fáradtan, hogy másnap még fáradtabbak legyenek. De nem, szüleinek most kell, hogy tolózzon... szülei meg kihasználják ilyen szempontból őt, ezt ő is tudja, de már inkább nem szól semmit, csinálja amit mondanak.
2014. jún. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!