Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt buliban voltam!Utolsó bulink volt ezzel az ismeretségi körrel!Volt ott egy srác,akinek tetszettem egy ideje,de sosem volt semmi közöttünk mosolygáson és az egymással való incselkedésen kívül.Már csak azért sem,mert barátom volt.A bulin nagyon összemelegedtünk,csókolóztunk aztán meg minden történt magától,de végül nem feküdtünk le és más sem volt ,mert nem hagytam.Főleg mitután kezdtem magamhoz térni,mert eléggé beütött a pia.Nem voltam részeg,de magamnál sem voltam és nem emlékszem tisztán.Utána leléptem köszönés nélkül, kicsit kiakadtam!Nem írt azóta,de kiváncsi vagyok ő most,hogy áll ezzel a dologgal.Ő az egyetlen,aki tudná tisztázni mi történt aznap este,de én nem fogom keresni,mert úgy érzem neki kellene engem.Visszahallotam,hogy kérdezget róllam,hogy én Hogy vagyok? meg Mit mondtam? ennek vagy annak,Mit gondolok erről az egészről?Reménykedem abban is,hogy nem csak azért történt ez,mert csak le akart fektetni,hanem mert így alakult a régóta megüllt dolgok miatt.Az is meglepp,hogy ennyire érdekel.De a kérdésem az,hogy ti mit gondoltok?Mért nem keres?Érdeklem vagy csak jó volt neki éppen aznap este,de másra nem kellenék?Ha három napja nem írt,nem keresett és kérdezett engem,akkor már ne is reménykedjek?Mért nem keres?
2014. jún. 28. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem keres? Mert azt hiszi hogy berágtál rá. Nem tudja mit reagálnál, ha beszélni akarna veled.
2014. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyébként,Nem durván hagytam ott ,egyszerűen csak elmentem,de ott bent a szobában megállítottam,hogy hagyjuk abba...
2014. jún. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!