Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a mellizom a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a mellizom a lányok mindene? Nem csoda, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Az első antikondist leszámítva mind a négy válaszoló a mellizmot nevezte meg,mint a legjobban értékélt izomcsoportot.De több lánnyal beszéltem már és mind kiemelte a nagy jelentőségét.Mi az oka?Miért számít ez annyira?Ezek után nem csoda,hogy mindenkit állandóan fekvenyomni látok a termekben,én pedig nem erre helyeztem a hangsúlyt sosem és nincs kidolgozott mellizmom,ellenben a testem többi része nem rossz,pl.van egy széles,erős vállam,izmos karom.A mellkasom nem is igazán fejlődik,pedig ugyanannyit edzek rá,heti 1 alkalommal 3-4 gyakorlat bukásig.De rengetegen állandóan fekvenyomnak.Gondolom ők már megtudták,hogy semmiféle más izom nem bír akkora jelentőséggel a lányok szemében,mint a mell.Akinek az már megfelelő,akkor izmos,jó pasi a szemükben,aki mindenhol stimmel,de ez az egy hiányzik,mehet a kukába.Egyébként megfigyeltem,hogy az itt magukról képet feltöltő fiatalabb fiúk is óriási mellkassal rendelkeznek(nincs kedvem visszakeresni,de szinte kúpszerúen domborodó),miközben máshol nincs izom a testükön?Na ezt hogyan csinálják??Bár tudnám.

Addig beletörődök,hogy egy lány szexuális érdeklődését sem tudom felkelteni nagy mellizom nélkül...hátha egyszer nekem is lesz.


2014. jún. 28. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elsem olvastam még a leírásod,de kapásból az jutott eszembe,h nekem egy pasin a széles váll tetszik.

De jelenleg pl egy macis srácért vagyok megőrülve.:D

2014. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Megint kezdődik a siránkozás. Edz tovább és ne sírj...
2014. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Elhitted hogy erre hajtanak, ez a hiba. De marcangold magad nyugodtan.
2014. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok,Szerinted mit nézünk meg egy nőn elsőnek?

A melleket,nem tudom miért,de a kedvenceim,az arc után,persze..:D

A nőknek miért ne lenne fontos a férfi mellizma?

Vagy a vállak?

A legtöbb 'nőnek'(akiknek nem a 2D-s gyerekek az ideáljai)

jó kondiban lévő pasi kell,csajok,nem így van?

2014. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké,de a nőknek alapból nagy mellük van.
2014. jún. 28. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:

"Oké,de a nőknek alapból nagy mellük van.":D:D


alapból:D:D:D

2014. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs minden nőnek nagy melle,sőt,de nem ez a legfontosabb.
2014. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
olyan lapos melle nem lehet egy egészséges nőnek,mint egy fiúnak
2014. jún. 28. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Egészséges?:D:D


Kérdező, nem azért nincs nőd, mert nincs mellkasod, hanem mert buta vagy, mint a föld.

2014. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Miért?Egy fiúnak,aki nem edzett,szinte teljesen lapos a mellkasa,nekem is olyan volt fiatalkoromban szinte végig.De egy nő,aki úgy értve egészséges,hogy nincs semmilyen veleszületett betegsége/fejlődési rendellenessége,ennél mindenképp nagyobb mellekkel rendelkezik.Egyszerűen nincs olyan,hogy teljesen lapos legyen,valamekkora melle mindenképp van.

A férfiaknak pedig meg kell dolgozni érte mindenképppen,persze össze lehet hozni egy B kosaras mellnek megfelelő izmot..

2014. jún. 28. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!