Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimegyek külföldre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimegyek külföldre egy rossz kapcsolatban, sikerülni fog elfelejteni életem szerelmét? Megéri külföldre menekülni, itthagyva a családom, barátaim, életem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 23:41
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
28%
megéri... a család elmulik de ott jobban élsz több lehetőséged van ÉLNI
2014. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. a fizikai távolság egy dologtól vagy személytől nem okoz amnéziát. nameg emellett tönkre mennek a még jó megmaradt kapcsolataid.
2014. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sulek Péter ***** válasza:
attól függ valakinek bejön valakinek meg nem :) ennyi :D ha nagyon szereted a családod és sokszor van honvágyad ne menj ki, de ha lazább vagy meg elvagy az idegen emberek között is :) akkor nyugodtan :)
2014. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer 1 hétig nyaraltam külföldön,és minden nap sírtam,mikor anyu felhívott... Nagyon hiányoztak,pedig csak nyaralni voltam. Valószínű,hogy megszakadna a szívem,de ha itt maradok,megőrülök. :(
2014. jún. 28. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

(És fiú, vagy lány?)

2014. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány,23.
2014. jún. 29. 00:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimhez kötődök ennyire,hanem a keresztgyerekeimhez. Még nagyon kicsik,és eddig azon az 1 hetes nyaraláson kívül 1 nap sem telt el,amikor nem láttam volna őket. Na meg félek. Idősek a nagyszüleim,és attól félek,hogy valami történik velük,amég nem vagyok itthon...
2014. jún. 29. 00:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyivel akkor is történhet velük valami, amikor otthon vagy. :) Azért ennyire nem kéne ragaszkodni emberekhez, ettől függetlenül nem gondolom, h külföldre kéne menned. Bár lehet, segítene.
2014. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor menj k külföldre, ha sokkal többet tudsz ott keresni, mint otthon.
2014. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!