Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sikerül kitörnöm a gizda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikerül kitörnöm a gizda szerepkörből, végre vonzóbb leszek a lányok számára, nem néznek majd semmibe?

Figyelt kérdés
A magas és vékony testalkat bizony nem egy leányálom,iszonyatosan nehéz így barátnőt találni.Vagy minden testalkattal ennyire nehéz manapság?Izmosan nem sokkal könnyebb?Ráálltam az edzésre,fejlődök is,de még elég gizda vagyok 189cm és 82kg,ha elérem a 90/95-öt izmosan,akkor könnyebb lesz az ismerkedés?
2014. jún. 29. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátom, neked semmilyen külsővel nem fog menni az ismerkedés mert túl retardált vagy.
2014. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt miből szűrted le?
2014. jún. 29. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedből zsenikém...
2014. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már miért lennék retardált,ha megkérdezem,hogy jobban tetszenék-e izmosabban a másik nemnek egy erre létrehozott oldal megfelelő kategóriájában?-.-
2014. jún. 29. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Már megint te?!
2014. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert most kérdezed meg 4721. alkalommal. Ha eddig nem fogtad fel amiket írunk ezután sem fogod.

(igen, számoltam)

2014. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!