Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas vagy alacsony lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy alacsony lányok?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy a pasik többsége imádja az alacsony, 155 cm körüli lányokat..

Én viszont mindig is magas voltam... értem itt a 173 cm-re..

Ti hogy vagytok vele?.. Nem érzitek cikinek, ha a barátnőtök majdnem akkora mint ti?

Hosszú lábaim vannak és vékony is vagyok. Nemtudom.. Vannak lányok akik szeretnek magasak lenni és általában a picik is örülnének egy min. 160 cm-es magasságnak, de én utálom... Sosem szerettem magas lenni, nem tudom miért, de idegesít. Jobban szeretitek az alacsony lányokat, mint a magasakat?



2014. jún. 29. 19:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%

A 173 az nem is olyan nagyon magas.

A 155 viszont valóban alacsony.

Én a 168-ra voksolok általában.

2014. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%

én 172 centi vagyok és a magasságra a megkötésem annyi, hogy ne legyen magasabb mint én

21F

2014. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint nem érdekel. Ha jól néz ki, arányos az alkata, tőlem aztán lehet 150 cm is. De ha 190 és kedvelem, az sem izgatna különösebben.

19f

2014. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

Én is annyi vagyok férfiként és egyáltalán nem tartom ezt magasnak. :)

A mai 14 évesek is olyanok mint valami mutálódott palánta, a legtöbb legalább fél fejet ver rám.

De, ha már így kérdezed nem tartok különbséget a kettő között. Simán összejönnék 180 feletti lánnyal is, abban pont az lenne az izgalmas, hogy olyan szokatlan.

2014. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak 175 cm magas férfiak vannak a világon.. én például 192 vagyok és messze nem vagyok egyedül.


A 173 cm ráadásul még nem is sok, szerintem pont jó.

2014. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
én is 173 cm vagyok, és engem is zavar, de mások szerint ez jó..:)
2014. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem vagy majdnem akkor mint én :D egy 20-as így is rád verek szóval nem gond nekem hanem elvárás :D
2014. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 C0r3 ***** válasza:
178 vagyok. (hozzáteszem még így is alacsonynak számítok a barátaimhoz képest) Mindenkinek más, hogy mit gondol alacsonynak, magasnak. Én speciel a nálam alacsonyabb lányok mellett jobban érzem magam. (16F)
2014. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem alapvetően tetszenek az alacsony 160cm körüli lányok, is! de magassarkú nélkül nem olyan praktikus, mert 192cm, vagyok, mondhatjuk, hogy magas.

nekem a te magasságod az ideális :) a 173cm pedig egyáltalán nem magas. magassarkúval is eltűnnél mellttem, hacsak nem vagy olyan széles, de írtad, hogy nem :D

26F

2014. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

175 cm vagyok, az osztályban is voltak nálam, akik magasabbak, úgyhogy én nem érzem ezt olyan magasnak. És akik alacsonyak, azok meg mindig mondják nekem, hogy bárcsak ilyen magasak lehetnének. Szóval szerintem nem rossz dolog :)

A barátom meg szereti, hogy magas és vékony vagyok és hosszúak a lábaim. Ő majdnem 2 méter :)

De volt már nálam pár centivel alacsonyabb barátom is.

2014. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!