Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri mindent, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri mindent, tényleg mindent feladni az izmokért?

Figyelt kérdés

A lányok/nők mindenhol az átlagnál izmos,edzett,erős férfiakat keresik,még itt is minden ilyen irányú kérdésre jönnek a válaszok,hogy akkor férfi egy férfi,ha izmos,privátban is leírják,hogy hiába jó fej,kedves,érdekes egy vékony fiú,nem jönnének össze vele,persze bíztatnak,hogy vannak lányok,akiknek ez nem számít,de még eggyel sem találkoztam soha.Ha ismerkedős kérdést írnak ki,ott is az izmos férfit keresik,még a macis elmegy nekik,de vékony semmikép.Nem véletlen,hogy meg sem néznek a lányok,mint ha nem is léteznék.

Úgy döntöttem,hogy mindenemet felteszem arra,hogy kigyúrt legyek.


2014. jún. 29. 21:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Helyes!
2014. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 C0r3 ***** válasza:
Napi 1 óra edzés is elég. 15 évesen álltam neki, egy nyúrga f...sz voltam szó szerint. Mióta elkezdtem gyúrni nagyobb az önbizalmam. Ezelőtt is volt már rá példa, hogy leszólítottak csajok, de most legalább kicsit jobban érzem magam a bőrömben. (16F)
2014. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kigyúrt leszel, továbbra is ostoba maradsz. :O

Amúgy nekem van ismerősöm, 180 centi körüli talán picit több és elég vékony. Nincs kigyúrva, nem szálkás izmos, de egész szép barátnője van.

2014. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én heti 4szer edzek 2 éve. 17/f Jó döntés elkezdened gyúrni.

/első/

2014. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Csak azért ne határozd el magad ,mert nem tudsz becsajozni. Azért gyúrt ki magad, hogy magadnak tetsz
2014. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés a legjobb,ráadásul elsemkell ennél az edzésnél dobni semmit.
2014. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Másfél óra inkább. Heti 3 alakalom.


[link]


Sok sikert. Ne a nők miatt gyúrd ki magad am., hanem magad miatt, hogy legyen önbizalmad. Az fontosabb mint az izom, de együtt a legjobb a kettő!

2014. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

6os, a fegyencedzést csinálod?


Vélemény? lehetőleg hosszabban kifejtve? Köszönöm:)

2014. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
És ne szedj szteroidokat mert csúnyán kikezdi a szervezetedet 6-os voltam.
2014. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én 192 centi vagyok, 60-65 kiló között mozgok(több is voltam már), ennek ellenére eddig csak egy lány utasított vissza, néggyel volt komolyabb kapcsolatom. És a négyből három top-kategóriás volt.(értsd: tényleg azok, akikért bomlanak a fiúk)


Szóval van, akinél kell a kiépített izomzat, de ha elég sokat olvasol az emberi viselkedésről, ha ismered a nőket, ha magabiztos vagy, akkor nem lehet semmi gond.


22f

2014. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!