Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha randi után írtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha randi után írtok a srácnak, hogy milyen szépen kinyílt a virág, amit tőle kaptatok, az jelent nálatok valamit?

Figyelt kérdés
2. randin megleptem a lányt virággal, mivel még annyira nem voltak komolyak az érzelmeink, így egy liliomot kapott, némi zölddel körítve, kis csokorban. Meglepődött, kicsit talán meg is hatódott, mondta, hogy nem kellett volna, de örült, láttam rajta, és haza is vitte a csokrot. Aztán másnap írtam neki, megköszöntem az előző napot, hogy jó volt vele lenni stb., és visszaírt, hogy nagyon szép a virág, már majdnem mindegyik kinyílt. Ez jelenthet valamit? Köszi a válaszokat.

2014. jún. 29. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Azt hogy nem rohadt el...
2014. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
te nagyon bele lehetsz zugva
2014. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!