Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomlexus vagy gerontofília?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomlexus vagy gerontofília? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy apám Londonban él 5 éve, de amikor itthon lakott se nagyon foglalkozott velem. Nem érzem azt, hogy nincs apám de azt sem hogy van. Jelenleg 16 leszek és megismertem egy férfit, aki 40et tölti. Lassan egy éve ismerem és most jöttem rá, hogy vonzódom hozzá nemcsak mint barát. Egyik nap nála voltam 2 barátnõmmel de õk elmentek és ketten maradtunk. Magához húzott és ölelkeztünk. Nem volt semmi más, de eddig sosem engedett közel magához. Úgy éreztem, hogy biztonságban vagyok és számíthatok rá. Talán ez lenne egy apa szerepe?
2014. jún. 29. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Apakomplexus
2014. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 29. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként megjegyezném, hogy óvakodj attól a férfitől.
2014. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!