Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasit önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasit önbizalomrombolás nélkül rávezetni hogy mit hogy csináljon az ágyban?

Figyelt kérdés

Nagy a korkülönbség az ő javára, sok nővel volt dolga, de nagyon rosszul csinál szinte mindent, fordítva nyal és fáj, fordítva simogat, rosszul csókol, inkább csikiz mikor simogatni akar, stb. Nagyon szeretem, már az esküvőt tervezzük, nemsokára összeköltözünk. Szeretném rávezetni mit hogy csináljon, hogy nekem is jó legyen, de mindig azt mondja, hogy nem érti, miért fáj, nem érti, miért nem jó ez így, stb, és ennyivel el van intézve.

Pasik, ti hogy vennétek szívesen az ilyen tanácsot? Amúgy minden tökéletes, vele szeretném leélni az életem, sajnálnám, ha az ágyban nem működne, mert nyilván akkor egy idő után máshol is problémák lesznek.


2014. jún. 30. 18:52
 1/3 Buford Tannen ***** válasza:
Fordított világban él XD
2014. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megbeszéled vele. Ennyi.
2014. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi meg szoktuk beszélni, vaaaagy rávezetem. Ha valami kellemetlen, átteszem a kezét máshova, finom mozdulatokkal rávezetem mit kéne, és merre, és hogyan, na meg milyen intenzitással :) De önmagában kommunikáció, és állandó odafigyelés nélkül nem fog menni. Szerintem ő nehezen fog változtatni a már berögzült dolgain. Meséld el neki, hogy attól, hogy Juliskának, Sárikának, Bélukának (stb.) ez tetszett, attól még neked x, y, és z dolog jön be, ez meg az izgat fel... :) Mondd el neki. Legyél határozott, és kedves.
2014. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!