Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha muszlim országba születsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha muszlim országba születsz, el tudnád képzelni, hogy 2-3-4 feleséged legyen, mindtől gyereked, eltartsd őket tisztességesen és egy nagy közös boldog háztartásban éljetek, ráadásul úgy hogy mindegyik feleségedet csak te elégíted ki szexuálisan?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 22:03
 1/10 C0r3 ***** válasza:
34%
Szerintem menő lenne :D Én most is odaköltöznék szívesen. (16F)
2014. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
minden nap másik cumizna :D
2014. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, túl monogám vagyok
2014. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én már leléptem volna onnan,és kebapot árulnák a keletiben.
2014. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A muszlim a hívő, míg az iszlám a vallás. Ergo iszlám országok vannak, nem muszlim országok. Egyébként igen, simán.
2014. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem tetszenek a muszlim nők és 4 feleség egyenlő lenne azzal, ha egyszerre "húznék" spanyol-csizmát és feküdnék kínpadra. Komolyan, el tudod képzelni azt, hogy 4 nő hisztizik otthon és még a gyerekek is az agyadra mennek?
2014. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kevés muszlimnak van már több felesége, csak a gazdagoknak, mivel komoly anyagi teher a sok asszony.
2014. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

# 6:

Azért a muszlim világban a nők nem annyira emancipáltak, mint a modern és tök jó nyugaton.


Ott ha jártatja a száját, adsz neki egy pofont és kuss van. Itt meg még egy nőt is nehéz elviselni, nemhogy többet. (Ezzel nem azt akarom sugallni, hogy én halomra verem a nőket...) Tyúkudvar. :D

2014. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaguar Warrior szerintem azok a nők nem nagyon hisztiznek...
2014. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oda rengeteg zsé kell, mert minden feleségnek egyformán kell adni. Pl ha az egyik nercbundát kér, és megkapja, az összes többinek kell venni ugyanolyat, mert nem érheti a többit hátrány emiatt. Ez egy példa volt, de lehet példálózni kocsival. És felesleges ezen fennakadni, hiszen Salamonnal EZERNÉL IS TÖBB felesége volt. Na?
2014. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!