Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyjából negyedévente egyszer találkozok vele barátokon keresztül másfél éve. Pontosan emlékszem az első pillanatra mikor megláttam, alig bírtam megszólalni, tökéletesen az esetem,minden megvan benne amit keresek valakiben. Általában kapcsolatban vagyok, de mikor találkozunk szakítok az aktuális barátnőmmel, mert úgy érzem hogy nem érdekel, nem tudok koncentrálni, mert csak ő jár a fejemben. Teljesen boldog és felszabadult vagyok ha ott van, másrészt valamiért összezuhanok és nagyon rossz kedvem lesz. Ha egy találkozás után elköszönünk és nem tudom mikor látom legközelebb, mindenkinek róla beszélek,kiakasztom vele a barátaim. Ez idővel elmúlik, nagyjából két hét és már nem ugyanígy gondolok rá, de mikor újra összefutunk előtör minden és megint csak őt látom mindenben és mindenkiben. Legutóbb be kellett állítanom facebookon hogy ne lássam mit rak ki, mert összerándul a gyomrom és egész nap lesz bennem egy teljesen depressziós érzés. Ha néha ráírok nem jönnek a mondatok, egyfolytában a tökéletes témán agyalok. Minden érdekel ami vele történik, tudni akarok mindent róla. Az egyik haveromnak is nagyon bejön, mikor elmondta megfogadtam, ha hozzáér soha többé nem beszélek vele. Nagyon sokáig sorolhatnám még mit érzek, de nem akarok lefárasztani senkit az olvasással :D Így visszaolvasva még nekem is furcsa, de sosem voltam az érzelmek vagy a szavak embere (talán kicsit hiányoznak belőlem a nagyon mély érzések, de ez sosem zavart) inkább a tetteké, most viszont nem tehetek semmit, csak próbálok rájönni mi van bennem. :)

26/f



2014. jún. 30. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
te rajongasz érte. Tudtad?
2014. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!