Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 vagyok és most jött meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 vagyok és most jött meg az első menzeszem. Mit kell tudnom a vérzésről?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal beszéljétek ezt meg!
2014. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most minden rosszindulat nélkül, de szerintem ezt anyukáddal kellene megbeszélned.
2014. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is igazat adok az előttem szólóknak...anyuddal !
2014. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a kapcsolatod a szüleiddel, hogyha előbb kérdeznéd meg idegenektől?-.-" Nem a gépet kéne nyomkodnod...
2014. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha úgy van...

privátba el mondom, ha érdekel. nekem is van 2 húgom, tudom hogy vannak a dolgok.

2014. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hé, ne bántsátok. Amikor nekem megjött, pont itthon voltam, tök egyedül. Azt sem tudtam, mi van.


Ha anya nincs otthon és nem találsz semmit a szekrényébe (betétet, tampont), tegyél a bugyidba vastagon összehajtogatott vécépappírt, és cserélgesd gyakran.

2014. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olvass utána neten találsz sok mindent, ha anyuddal nem tudod megbeszélni
2014. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először használj betétet, és ne ijegy meg, ha esetleg fáj a hasad vagyis görcsöl az normális.
2014. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző voltam 14/L.
2014. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igazat adok az előttem lévőnek!:) Először a betétet próbizd ki:) Azt mondják tampont érintetlen lányoknak nem valami jó dolog használni. És eléggé kellemetlen érzés, ha nem jól teszed be.
2014. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!