Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti miért szeretitek a nagypofájú focistákat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én undorodok az ilyen pasiktól
2014. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem őket.
2014. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kimondottan a focistákat nem szeretem, hanem magát a nagypofájú embert......van a családomban is focista, és teljesen normális ember. Nem minden focista száll el magától és válik beképzeltté, közöttük is van rendes, normális férfi :)
2014. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Tán nem irigykedünk Magyarhon méltán híres labdarúgó sportgép titánjaira?
2014. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utáloooooom!!! Látni se birom!!!
2014. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagy farkuk van
2014. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
na megint jönnek az álszent válaszok! aztán ha összefutnak egy ilyennel akkor sorba állnak szo*patásért...
2014. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Ki mondta, hogy nem futottunk már össze számtalanszor ilyenekkel? Az összes osztály tele van már velük manapság, alig akad normális srác, jó esetben egy osztályra jut egy. Az utcák szintén tele vannak velük. (Mármint ezek nem a "hivatalos" focisták nyilván csak a páwa díszmajmok akik focistának néznek ki. De az igazik sem jobbak náluk.)

2014. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért mert nem gykre irogatnak hanem helyette csajoznak...
2014. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!