Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem, miért jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, miért jut eszembe nap mint nap az exem? Nektek hogy sikerült felejteni? Még mennyi idő kell, hogy elfelejtsem? :/Most úgy érzem senkit nem fogok olyan közel engedni magamhoz, mert megint csalódok, mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés

2 hónapja ért véget az első komoly,2 éves kapcsolatom.

Annyira megbíztam benne és mindent elmondtam neki,nagyon közel engedtem magamhoz,aztán azzal az indokkal,hogy nem akar lekötött lenni és nem akar már kapcsolatot,vége lett.

Azóta sikerült megutálnom,amiért ezt tette velem, de közben minden nap eszembe jut.Vagy egy közös program,vagy az hogy miért volt ilyen, mindig eszembe jut és elkezdek gondolkodni rajta. Közben persze csinálok ezt azt, munkálkodom, sportolok de ezek közben is.

Mindenhonnan kitöröltem de pl a közös ismerősök végett néha feltűnik és megint rossz érzésem lesz,hogy ő milyen jól elvan stb.


Ki akarom verni a fejemből de nem tudom hogyan?! Nektek hogy sikerült? Mennyi idő kell még hogy kiheverjem? Barátaim mind kapcsolatban vannak,mikor őket látom megint rám tör a magány, annyira rossz...

Örülnék ha írnátok:/


2014. júl. 3. 01:10
 1/3 A kérdező kommentje:
menj máshová a szóvicceiddel már, kicsit se érdekel ez most!
2014. júl. 3. 01:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Na akkor: Csúnya srác! Hogy merte? Lépj túl! Jobbat érdemelsz.


Valamelyik biztos megteszi. :) Elolvasni biztos, hogy nem fogom. Minden ilyen kérdés elolvasása után fizikai fájdalmat érzek... :/

2014. júl. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
vetközz le! pucérra. állj a tükör elé. na ezt nem kapja meg soha, viszont olyat amilyen neki van, akár minden nap kaphatsz :D
2014. júl. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!