Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ma az eső miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk ma az eső miatt?

Figyelt kérdés
Első randi lenne. Elmentünk volna sétálni, de az esőkeresztbehúzta a számításainkat. Az pedig nem igazán romantikus, ha beülünk valahova, ahol sok ember van, mert engem kissé zavar. Mozi elsőnek? Ismerem már a srácot.
2014. júl. 3. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozi nem rossz, de szerintem akkor inkább keressetek egy olyan helyet ahol nincsenek sokan, de beülős.
2014. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A moziban is sokan vannak szerintem:-D
2014. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki az erdobe, egy tisztasra, es egy hatalmasat szeretkezni a termeszet lagy olen, az esoben ;) En mar probaltam :P


De amugy, sokat nem tudtok tenni. Keressetek olyan helyet ahol nincsenek sokan, vagy menjetek fel egyikotokhoz.

2014. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Nálunk piszok meleg van, verőfényes napsütés és tiszta kék ég... (Budapest).
2014. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!