Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbánnám ha olyannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbánnám ha olyannak adnám magam oda aki meg se becsül, csak arra hajt és kapcsolatot se szeretne velem?

Figyelt kérdés

17 Vagyok még szűz persze, mert mindig az igazit várom hogy vele,most egyik sráccal ugy volt lesz valami...még sem..és ő mondta akkor legyen csak szex párszor.

Én nem hinném bele akarok ebbe menni mert érzem megbánnám+nem lenne tisztaa lelkiismeretem hogy nem a pasim kiderül mit gondolnak az emberek..én ettől többre tartom magam mint aki ugy oda dobja magát egy pasinak.

Veletek volt olyan hogy megbántátok az elsőt?


2014. júl. 3. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbánnád, akkor inkább várj még.
2014. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NE TEDD! MEG FOGOD BÁNNI. 17 évesen még nagyon fiatal vagy, nem kell sürgetni a szüzesség elvesztést, várj még az igazira. Menyasszonyom várt rám...és örült, hogy várt...najó ez volt több mint 8 éve és akkor még ő csak 15 volt :P
2014. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 manó1235 ***** válasza:
megbánnád, és ha nem is jól sülne el az együttlét mert mondjuk csak a saját érdekeit nézné sex közben akkor lelkileg is elég lenne úgymond "kiheverned" szval sztem várj egy olyanra aki szeret és nem kedvtelésből kellesz neki
2014. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szűzként ne csinálj ilyet, később sokkal rosszabb lesz. Valószínű nem is élveznéd egyáltalán.
2014. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg meg fogod bánni!


A mostani barátom sokáig szintén nem akart tőlem semmit, játszott velem. Nem feküdtem le vele.Aztán belémszeretett, és kb. 5 hónap járás után lefeküdtem vele (úgy, hogy előtte 7 hónapig szórakozott velem), és most leszek vele együtt 1,5 éve. Így nem bántam meg. Csak akkor tedd meg, ha szerelmes vagy, és olyannal, akit szeretsz.

2014. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden válaszolonak:)
2014. júl. 3. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed megbánnád, ne tedd. Pár dologban tévedsz azért. 1. Kit érdekel, hogy ki mit mond? Amíg ez érdekel addig sosem lesz szexuális önbizalmad. (nem csak most szüzen, később sem) 2. Mivel nem kiforrott a nemiséged te úgy érzed, hogy "odadobod" magadat, nem pedig úgy gondolkodsz, hogy "szexelni akarok X-el, hát szexelek". Zsákmány szemléletben vagy a vadász szemlélet helyett.

Ezekre figyelj, nem tesznek jót.


Ettől függetlenül ha szerelemből akarod semmi akadálya. Csak ne lekicsinyeld magadat azzal, hogy visszasorolod a saját igényeidet más emberek véleménye mögé, és a szexualitásra ne úgy gondolj, hogy áldozatként odadobod magadat, hanem egyéniségként aki dönt, hogy most igen, és most nem.

A lényeg, hogy TE tudd a miértjét, de az ne az legyen, hogy mások mondják meg, sem az, hogy "odadobom", "nem dobom". Ne tárgyiasítsd magadat.

2014. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ magadtól is :). Én is tudtam, hogy nem helyes a dolog, mégis megtettem és még most is miatta szomorkodok, olyannal csináld, akiről biztosan tudod , hogy szeret...
2014. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!