Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi 33 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fickót, 33 éves és még mindig szűz, soha nem volt még barátnője. Nem meleg, ez biztos. Pedig egy átlagos fazon. Voltak próbálkozásai lányokkal, de beszélgetős randinál soha nem jutott tovább a dolog. Pedig nem fura alak, szóval még csak azt sem lehetne rá mondani, hogy elijeszti a randin valamivel a lányokat. Velem is próbálkozott, de én speciel azért ijedtem be tőle, mert furának találtam, hogy ennyi idősen még szűz, és inkább nem találkoztam vele többször, meg annyira nem volt az esetem sem.
2010. jan. 6. 14:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Én is ismerek egy ugyanilyet, ő lassan 40. Azért szerintem valami csak nem stimmel.
2010. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Több ilyet is ismerek.
2010. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves vagyok és szűz! Iparkodok hogy nehogy ilyen sorsra jussak! Egyébként én is ismerek ilyen embereket! Náluk az ok a túlsúly! Vagy a félsz! Én is nehezen ismerkedek, mert nincs tapasztalatom ezen a téren!
2010. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%

első vok - ennyi idősen szűznek lenni szerintem őrítő dolog lehet, bár lehet hogy olyanok is vannak akik már beletörődtek ...

Ha lelki problémái vannak, semmi önbecsülés stb, akkor is megtehetnének annyit, hogy pl kicsit összeszedi magát, írat fel az orvossal szorongásgátlót, kedélyjavítót; keres egy rendes örömlányt, az akció előtt vesz be potencianövelőt, hogy nehogy a stressz miatt ne működjön a szerszám; és ihat is 1 kicsit, hogy mégjobban ellazuljon - aztán kezdőthet a szex gyakorlása ...

2010. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14:30-as vagyok, az előbb rosszul írtam, mivel a 2. hozzászóló voltam
2010. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenkinek egyforma a felfogása az életről. Az, akit én ismerek, és ilyen helyzetben van, egyszerűen nem tartja elég fontosnak a párkapcsolatot. Testvérével és szüleivel él együtt, jól elvan, dolgozik, szórakozik, nem hiányzik neki "semmi".


Szerintem sem hétköznapi az ilyen eset, de azért semmi kóros nincs benne. Akkor lehet belőle probléma, ha az illető egyszer csak "felébred" ebből a Csipkerózsika-álomból és rádöbben, hogy miket szalasztott el, míg fiatal volt. Na akkor nem lennék a helyében. (Olyan esetre gondolok, hogy az illetőnek valami tudata alatti gátlása volt, amiből később kigyógyul, de már jócskán felnőtt fejjel.)

2010. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
10%
még 7 év és te leszel a 40éves szűz^^
2010. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h csak mélyen vallásos, és az az ok, nem? vagy csak nem mer ismerkedni.
2010. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ismerkedni azt mer, mert velem is volt egy-két randija, de miután közölte, hogy még nem volt lánnyal, hát inkább hagytam. Egyébként ő átlagos testalkatú, nem is bányarém, van rendes munkája, igaz szüleivel és testvérével él. Már volt, hogy barátai be akarták fizetni egy örömlányra, de elzárkózott a dologtól. Hát nem tudom, igazából a barátai sem tudják mi lehet a gond.
2010. jan. 6. 14:50
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

pont azért szüz,mert a hozzád hasonló lányok elmenekülnek,amint megtudják...a lányok 90 százaléka.Mért nem kell aki szüz? Fejtsd ki bővebben!

26/L

2010. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!