Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti csak szép lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti csak szép lányokkal kezdtek komolyan kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy értem akinek nagyon szép az arca, illetve az alakja is.
2014. júl. 5. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
komoly kapcsolatot*
2014. júl. 5. 09:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem azokat csak copatom
2014. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki NEKEM szép azzal.


18/F

2014. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én kontaktust teremtek a csúnyákkal is. megpiszkálom őket bottal, majd sikítva menekülök. :)
2014. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem...ha belsőre nagyon ideális akkor a külsőben kicsit "engedek"...meg van egy kép az ideálomról mind külső mind belső tulajdonságokkal, de főleg a belsőt keresem, mert a külső úgyis változik, bármikor történhet valami és akkor sem akarom elhagyni, ezért inkább azt szeretem aki :) de mondhatni, hogy a válasz a kérdésedre igen mivel a lelki szemeim szépnek látják a külsőt megszépíti a mosoly szóval igen csak szép lányokkal...ha így nézzük...

21F

2014. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából a 6-os leírta a lényeget.

Az, hogy kinek mi a szép, az relatív. Most is például van egy lány akit nagyon szeretek és abszolút fogalmam sincs hogy ő szép-e vagy nem, mert elvakulok ilyenkor, bármit megadnék érte. Szerintem a külső csak addig számít amíg meg nem ismered az illetőt. Ha komolyabb kapcsolatot akarsz, nem az lesz az első mert nem egy kirakati bábuval fogsz együtt élni hanem egy emberrel akinek vannak érzelmei, tulajdonságai, viselkedése, gondolatai, stb.. :)

2014. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy olyannal aki tetszik.
2014. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most csúnyával?

Há mit fognak mondani ?!

2014. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!