Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon csinosan jön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csinosan jön egy lany találkozni akkor érdeklem?

Figyelt kérdés

Kiengedett haj,elegánsabb sötétzöld rövidujjú felső,feszes fekete nadrag.

Még a körmei is ezzel összhangban voltak kifestve.


Még sem ezt a felsőt,sem a nadragot nem lattam rajta,altalaban kontyba fogott hajjal jár.


Vajon nekem akart tetszeni?

Vagy csak hamár eljött akkor felöltözött rendesen?

18/F


2014. júl. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Te retardált vagy?
2014. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég valószínű, hogy tetszeni akart neked :)
2014. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kitudja :)


Sokszor nem a ruha teszi az embert, én randiztam már olyan lánnyal aki nem is csípte ki magát, csak farmert vett fel meg egy sima felsőt, egyszerű utcai ruhában volt és mégis jól elvoltunk, mert önmagát adta és ezáltal megtudtam ismerni milyen a mindennapokban, persze ha olyan helyre mentünk értelemszerűen aszerint öltözött föl, és mégis több mint 2 évig voltunk együtt :)


A jelenlegi barátnőmet neten ismertem meg amikor először találkoztunk csak egy kis sétát beszéltünk meg a Dunaparton és egy kávézást, semmi egyéb és mégis képes volt egy csinos egybe részes ruhába eljönni amit igaz sokszor hord a mindennapokban de nem olyan gyakori nála és igaz hogy ő ilyen jó időben indig ilyeneket vesz fel, de akkor eléggé meglepett hogy így kirittyentette magát amikor csak egy sétát beszéltünk meg, de örültem is neki, mivel mi úgy beszélgettünk chaten hogy direkt nem cseréltünk képet, csak írásba adtuk hogyan nézünk ki én féltem attól hogy csalódás fog érni de ahhoz képest elég kellemesen csalódtam benne. Ő igaz nem örült az elején az én külsőmnek amit írtam neki de ő úgy gondolta inkább ismerje meg milyen vagyok mert ő csalódott már a szépfiúkban és neki ez volt az elmélete, de jól sült ki a dolog mert elvégre megkedveltük egymást és már 3 éve vagyunk együtt :)

2014. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a randitok után buliba készül a barátnőivel.
2014. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó :D

Amúgy meg nem.

2014. júl. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!