Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vicces ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vicces ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Szóval egész gyerekkoromban iszonyat sovány(180/45)és ronda voltam,egészen gimi végéig,de az elmúlt bő 1 év alatt rengeteget változtam.Belekezdtem egy hízókurába,majd fokozatosan a súlyzós edzésbe és mára egész szépet fejlődtem(190/85),valamint az arcom rengeteget "szépült",már nem csontos és beesett,na meg új frizurám van.Így azok,akik utoljára 1.5 évnél régebben láttak nem ismernek meg.Én persze nem köszönök azoknak,akik állandóan cikiznek,most már összesúgnak amikor elmegyek előttük/mellettük,hogy "ki lehet ez a srác" és bámulnak,sőt köszönnek is,de rájuk sem hederítek,egyék meg amit főztek.
2014. júl. 5. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
hogy a francba nem döglöttél meg 16 évesen 45 kilóval a 180 centi mellett?
2014. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, légy büszke magadra ;)
2014. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs...de rettenetesen vékony voltam.eleve az voltam genetikai okok miatt,12 évesen 160-165 centihez 45 kiló,aztán hirtelen nőttem meg 180 centire és nem híztam mellé...de megmaradtam és megemberesedtem hála az égnek.
2014. júl. 5. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányok sugnak össze akik leszoltak akkor?
2014. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

örülj neki, jól tetted hogy változtattál

főleg mert betegesen sovány lehettél

2014. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 slenderman2001 válasza:
Nem,nem vicces.
2014. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!