Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire érdekel mások véleménye? Ha egy buliban felszabadultan viselkedtek, utána nem bánjátok meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra például, hogy a hétköznapokon vissza húzódóbb, szolidabb lány vagyok, de ha elmegyek egy buliba és iszok (nem kell sokat, nem részeg vagyok), akkor sokkal felszabadultabb, szeleburdibb, lazább vagyok. Ilyenkor másnap ezt megbánom. Ilyenkor arra gondolok, vajon mit gondolhatnak most rólam mások. Ilyenkor a pasikkal is szókimondóbb vagyok, de nem vagyok az a típus aki össze-vissza szexel, nem szokásom alkalmi kalandokba bonyolódni. Csak például tegnap is voltam egy buliba, kb. 30-an voltunk és én olyan felszabadultan buliztam, aztán reggel meg ezen agyaltam, nem voltam-e ciki. Pár pasival is felszabadultabban beszélgettem, megérintettem őket, beszélgettem, hülyéskedtem velük, az egyikkel amikor nem látta senki csókolóztam is, pedig pár napja még ellentmondóan viselkedtem vele, szeretne velem lefeküdni. De én meg már nem igazán érzem ezt, ez a tegnapi buli-pia kombináció hozta ki belőlem. Most biztos nem tart engem ez az illető normálisnak szerintem. Folyton azon agyalok, vajon mások mit gondolhatnak rólam, de így van ez a munkahelyen is például. Lehet ezzel valamit kezdeni?
2014. júl. 6. 15:44
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
59%
nem kell elfojtani a felszabadultabb éned és nem lesz mit megbánni.
2014. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy te jól érezd magad. Ne azzal foglalkozz, hogy ki mit gondol rólad. Így sosem fogsz előre jutni az életben sem, ha mindig másokkal foglalkozol.
2014. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval téged annyira érdekel mások véleménye, hogy másokat kérdezel meg, hogy ők hogy vannak ezzel... :DDD Elképesztő. Legyél már egy kicsit önállóbb.
2014. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy bulikba azért jár az ember hogy lazítson. Aki ott is másnak akar megfelelni azt nagyon sajnálom ő hírből sem ismeri a szórakozás fogalmát.
2014. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem visszahúzódó vagy, csupán kényszeresen meg akarsz felelni másoknak:D
2014. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak férfiként. Mármint addig, hogy általában félénkebb vagyok viszont egy kis alkohol hatására társaságban felszabadultabb, lazább leszek, de szégyellni ezen szerintem nem kell semmit. Szerintem aki hányásig itta magát az inkább érezze magát cikinek, mint én aki énekelget meg táncol. De én még azt is leszarom ha valaki túlzásba viszi.


Alkohol hatására amúgy mindenki felszabadultabb lesz, és most sem csak te voltál az egyedül ezt garantálom :)

2014. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alap esetben nem gond h felszabadultabb vagy, meg felszabadultan beszélgetsz. Az h pár kortytól már olyannal smárolsz akivel nem akarnál pia nélkül az már gáz.
2014. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szökőévente egyszer iszom, akkor viszont hányásig. na ezen van mit szégyellni. Amúgy nincs.
2014. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!