Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum jobbikos, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apum jobbikos, a barátom viszont roma, hogyan mondjam ezt el?

Figyelt kérdés
Szokott járni gyűlésekre, előadásokra, Vonát személyesen ismeri, elég szilárd elvei vannak, és én is egyetértek velük. Nem rossz ember, neki is van egy cigány barátja gyerekkora óta, de ha megtudja, hogy a barátom cigány szerintem falnak megy. Èn sem tudtam hogy az, egyáltalán nem látszik rajta, dolgozik rendesen, udvarias... stb. Na de mikor megláttam az apját rá kellett döbbennem. Rákerestem facebookon (az apjára). Biztosan hallottatok már a Szavazz a Jobbik ellen c. oldalról. Nos, folyamatosan onnan osztogat meg képeket, szidja a Jobbikot...stb. Most mit csináljak? Kicsit röhejes a helyzet :D
2014. júl. 6. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Apu, hoztam tüzelőt!
2014. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a 21. század Rómeó és Júlia története...
2014. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi jobbikos a fater akkor nem a cigányokkal, hanem a nem dolgozókkal van baja. Vona Gábor is ezt vallja.
2014. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Jobbik állítólag nem rasszista? Akkor mi a problémád?
2014. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy "Zsukla Deviloú"!!!
2014. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az, na de magyar a magyarral elvet vallja. Ajj nagy szban vagyok.
2014. júl. 6. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia apu! Yolo vagyok, ezért van egy roma barátom.
2014. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Én is Jobbikos vagyok, de vannak cigány ismerőseim, akikkel jóban vagyok. Nem utálom a cigányokat, csak a rabló, tolvaj, kötekedő, verekedő, bunkó, stb. embereket. Akik közül nagyon sok véletlenül cigány.


Te is írod: Nem apukáddal lehet a baj, hanem inkább a barátod apjával.A Jobbik ellenesek sokkal nagyobb gyűlölködők szoktak lenni, mint a Jobbikosok általában.

2014. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha neki cigány felmenői vannak viszont itt született magyarországon és itt is nőtt fel, akkor miért is nem magyar?
2014. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert van külön magyar, mint etnikum és magyar, mint nemzet is.
2014. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!