Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja a magyar ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja a magyar ember cikinek, a cigány és nem cigány közötti kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Jelenleg cigány barátnőm van, viszont ez nem látszik rajta, szóval nem is mondaná meg senki hogy milyen nemzetiségű, lehetne török, arab, marokkói, bármi.


A szüleinél voltunk múltkor és a húga lefényképezett kettőnket a motoromon, amikor felraktam facebookra ezt a képet, egy idióta régi sulis ismerősöm, privátban olyanokat írt hogy nem gondolta volna hogy ennyire lentebb adom a mércét, meg hogy miért pont Őt választottam, amikor magyarok között is van ilyen szép

Leírta hogy nem volna gusztusa megcsókolni, akármilyen jól is néz ki, lehet még aids-es is


Na ekkor jól felhúztam magam, szóltam két haveromnak hogy menjünk el a gyerekhez, és kicsit hatást kellene rá gyakorolni, hogy máskor eszénél legyen amit ír.

Beültünk hárman a kocsiba, amikor sikerült lehívni a bejárati ajtóhoz, kis beszélgetés után, kiszálltak az barátaim, majd odajöttek, és körbeálltuk megkérdezve, hogy akkor mi volt a probléma délelőtt?


Kapott pár pofont, meg nem is ütöttünk erőset neki, amikor el akart menni visszahúztuk odanyomva a rácshoz

Azzal fenyegetett ha nem megyünk el hívja a rendőröket, fejen ütöttem és elmentünk


Milyen világot élünk, hogy olyan emberek szólnak meg másokat, akik nem tudják megvédeni magukat? Hol ott borítékolható ezek után, pár verés.


2014. júl. 6. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

c1gány a c1gánnyal nem értem mi a probléma ezen...

"szóltam két haveromnak hogy menjünk el a gyerekhez"

:D:D:D tipikus c1gány szokás...látszik olyan vagy mint a ribizlid :) gratulálok egészségetekre...

2014. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedésed alapján jól döntöttél.. te is csak csoportban tudsz keménykedni :)
2014. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Na pont a cigók közé való vagy! 3-an 1 ellen grat!
2014. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
viszont barátom ez egy elég alpári viselkedés volt. És a csajod tényleg lehet, hogy aidses. gyere!
2014. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, máris átvetted a viselkedésmintát, nincs baj a beilleszkedéssel. Egyedül nem tudtad volna megverni? Csak csoportban? Nevetséges kis puhap.cs vagy, kívánom hogy egyszer téged álljon körbe 10 gárdista.
2014. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsika de tesem vagy különb az erőszak nem megoldás,(sok esetben).Értem hogy a barátnődet kritizálta vele.

Azért mert mindenki azt mondja hogy a cigányok lopós stb népség,a legtöbbeknél igaz,de vannak akiknél nem,vannak köztük normálisak is mint a barátnőd,de ezt a barátod nem értette meg.Valószínűleg cigánygyűlölő.De nem csak a cigányok csinálnak ilyet,csak az a gond hogy itt megvan nekik engedve,vvagyis inkább el vannak eresztve,és emiatt a normális cigány szív sajnos.Nekem is van cigány ismerősöm aki normális.De kár itt álást foglalni,mert vagy magyargyűlölő vagy cigánygyűlölő vagy.

2014. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyedül is elintézhettem volna, de elrettentésnek mindig jobb csoportosan hozzáállni ilyesmihez.
2014. júl. 6. 19:22
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzunk nehogy minket is megtaláljon! :) Mondjuk én egy welcome vasvillával fogadtam volna őket.
2014. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a gyk számon tartja az ipcímet igaz? tiltáskor is pl. Vagyis ez egy beismerő vallomásnak felel meg. Máris mehetne a feljelentés a gyerek részéről. :)
2014. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
#7. hsz alapján tipikus c1gány vagy, rátaláltál a fajtádra gratulálok
2014. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!