Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Normalis-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Normalis-e egyaltalan?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi (30), akivel alakulnak a dolgok, ismerkedunk, randizgatunkm de nem volt semmi koztunk egeszen ejszakaig. Ugy alakult, hogy egyutt aludtunk csak mi ketten. Egesz ejjel olelgetet, simogatta a hajam, hatam, karjaim, vallam, nyakam, puszilgatta a homlokom, hozzambujt, atkarolt, es ugy aludtunk. Nem csokolt meg, pedig siman lett volna ra lehetosege. Ma delelott, mikor felkeltunk, par orat meg az agyban lustalkodtunk, ugyan ezek mentek, vegul nagysokara megcsokolt, de semmi tobb nem volt, csak hsszu csokvaltasok, olelkezes, simogatas. Delutan kikisert a buszhoz, es mikor bucsuzkodtunk, annyit mondott, jogy majd beszelunk. Vegul szajrapuszival bucsuztunk, de ugy tunt, mintha csak en akrtam volna, vagy nem is tudom... olyan fura volt. Meg a kezem sem fogta, pedig egesz vegig, alvas kozben, meg utana lustalkodas kozben is vegig fogta. Miert alakulhatott igy? Normalis ez?
2014. júl. 6. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki a testiség helyett az érzelmek fontosabbak. Én is ilyen vagyok.
2014. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. El kéne felejteni azt a baromságot, hogy a férfi minden körülmények között szexet akar.
2014. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos akar szexet, de ahhoz ki kell puhatolni a helyzetet és majd ha mindent megfelelőnek talál a feltételezett fogadtatás részéről is, akkor majd keményen fellép.
2014. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is azt furcsallom, hogy szexet nem akart, hanem, hogy ejjel neg sem probalt megcsokolni, illetve a buszmegallos dolgot.
2014. júl. 6. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális??? Azért mert néhány férfi elrontotta a szemedben a képet az összes férfiról? Örülj neki, hogy nem támadott le.
2014. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már több olyan találkozóm, amikor nem szexeltünk, pedig lett volna lehetőségem rá. Egyszerűen nekem gyakran többet ér egy simogatós, ölelkezős, összebújós együttlét, mint a klasszikus szex.
2014. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!